Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Gość pierwsze pytania

Czym zajmuje się asystent burmistrza Brzozowa i ile wydajemy na to stanowisko pieniędzy z naszych podatków?

51 postów w tym temacie

Tak? Gdzie jest oświetlenie boiska w Brzozowie czy w Przysietnicy? Ile dostawali "sołtysi osiedli" w Brzozowie a w Przysietnicy płyty drogowe? W Brzozowie 100 zł a w Przysietnicy 350!! Nie bez powodu Rzepka w Przysietnicy ma prawie 90% poparcie. Cała familia na stanowiskach państwowych. Jak wyglądała Przysietnica 10 lat temu a jak wygląda teraz? Czy Zmiennica albo Humniska dostają tyle samo pieniędzy co Przysietnica? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co takiego jest w Przysietnicy a innych miejscowościach nie ma?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-2 Podstawówki

-Oświetlenie boiska

-Teraz powstaje oczyszczalnia ścieków specjalnie dla Przysietnicy, oczywiście na terenie Brzozowa, żeby rodakom burmistrza nie zalatywało smrodem :)

 

Jak ówczesny Prezes klubu piłkarskiego Brzozovii Pan Fejdasz załatwił nowych sponsorów w 2011 roku. Między innymi "Mrówka" dała bodajże około 10 tysięcy złotych. Do Brzozovii doszło 7 nowych zawodników z transferów między innymi Damir Mehmedovic. I była realna szansa na awans i potężny rozwój klubu, to nagle miasto odłączyło MOSIR od Brzozovii w efekcie czego Brzozovia musiała płacić za grę na własnym boisku! Płacono za wszystko w efekcie czego pieniądze od sponsorów powoli przepadały i kto za to odpowiada? Burmistrz? Czy kto? Czy Iska Przysietnica płaciła kiedykolwiek za grę na własnym boisku? Albo jak mieli remont u siebie w 2010 czy za grę na Brzozowskim stadionie płacili? Teraz doszło do tego że klub miasta Powiatowego spadł do "B" klasy. 

 

Z Samborem kto ma podpisane partnerstwo? Brzozów czy Przysietnica? Bo na mecz "międzynarodowy" pojechała Iskra. (Jak mi ktoś powie że gmina ma partnerstwo, to proszę napisać do władz Sambora żeby zmienili dane z miasto partnerskie Brzozów na gmina partnerska). 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie wiesz co piszesz to może nie pisz. Oświetlenie na stadionie w Przysietnicy Sfinansowali sponsorzy, Brzozovia nie płaci za grę na własnym stadionie(chociaż patrząc na jej poziom to powinna zacząć), chyba nie zdajesz sobie sprawy ile gmina dokłada do drużyny Brzozovi, inne drużyny też dostają ale to właśnie one muszą utrzymać swoje stadiony z tych pieniędzy. Brzozowska drużyna nie dość że nie płaci za stadion to jeszcze ma zapewnioną obsługę z MOSIr-u, malowanie boiska przed meczami, koszenie trawy, pranie brudnych strojów itd. Więc może najpierw sprawdź swoje źródła bo ktoś sobie z ciebie ewidentnie jaja robi, a ty jak głupi we wszystko wierzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Gość Prawda w oczy kole. napisał:

-2 Podstawówki

-Oświetlenie boiska

-Teraz powstaje oczyszczalnia ścieków specjalnie dla Przysietnicy, oczywiście na terenie Brzozowa, żeby rodakom burmistrza nie zalatywało smrodem :)

 

Jak ówczesny Prezes klubu piłkarskiego Brzozovii Pan Fejdasz załatwił nowych sponsorów w 2011 roku. Między innymi "Mrówka" dała bodajże około 10 tysięcy złotych. Do Brzozovii doszło 7 nowych zawodników z transferów między innymi Damir Mehmedovic. I była realna szansa na awans i potężny rozwój klubu, to nagle miasto odłączyło MOSIR od Brzozovii w efekcie czego Brzozovia musiała płacić za grę na własnym boisku! Płacono za wszystko w efekcie czego pieniądze od sponsorów powoli przepadały i kto za to odpowiada? Burmistrz? Czy kto? Czy Iska Przysietnica płaciła kiedykolwiek za grę na własnym boisku? Albo jak mieli remont u siebie w 2010 czy za grę na Brzozowskim stadionie płacili? Teraz doszło do tego że klub miasta Powiatowego spadł do "B" klasy. 

 

Z Samborem kto ma podpisane partnerstwo? Brzozów czy Przysietnica? Bo na mecz "międzynarodowy" pojechała Iskra. (Jak mi ktoś powie że gmina ma partnerstwo, to proszę napisać do władz Sambora żeby zmienili dane z miasto partnerskie Brzozów na gmina partnerska). 

A ciebie to prawda kole ale nie w oczy ale chyba w mózg, skoro takie brednie piszesz :)

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CZŁOWIEKU naucz się czytać ze zrozumieniem, napisałem że w 2011 i tak do bodajże 2013/14 PŁACIŁA a nie że płaci. Burmistrz nic nie dokładał do oświetlenia? To dlaczego zarząd LKS Iskra Przysietnica mu podziękował??

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przysietczaku, ustaw sobie jeszcze z 10 pseudonimów :) Nie masz konkretnych kontrargumentów to piszesz "siedź cicho".

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile gmina Brzozów dołożyła do tej "inwestycji" ??? 12717280_824761804318837_197455524581536

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz ty czytaj ze zrozumieniem. Sponsorom i przedsiębiorcom, DZIĘKI KTÓRYM UDAŁO SIĘ UZYSKAĆ FUNDUSZE. Gdzie tu jest napisane że gmina coś dała? Chyba tylko w twojej interpretacji. I żebyś tylko nie narobił problemów Brzozovi takimi tekstami, bo widać że masz z nią coś wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"..od rozmów prezesa Tomasza Rzepki i vprezesa z lokalnymi przędziebiorcami,sponsorami klubu,i gminą Brzozów. W ten sposób udało się wygenerować środki.."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dalszym ciągu nie wiem gdzie jest napisane że gmina coś dała? Motasz się wokół własnej ściemy. Ja z tego wnioskuję ze gmina brała udział w rozmowach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

" Z tego miejsca pragniemy serdecznie podziękować sponsorom i przedsiębiorcom dzięki którym udało się uzyskać finanse na ten cel tj.: firmie POLIKAT i Panu Andrzejowi Pietryce, firmie ELBO i Panu Stanisławowi Bobrowi, firmie INTERQ Pana Ryszarda Ziembickiego, firmie PLUS S.C. Pana Krzysztofa Rachwała, Burmistrzowi Gminy Brzozów. "

SPONSOROM. I weź się już nie kompromituj i nie cygań.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie cyganie, ponieważ nie twierdzę że tak nie było. Czekam tylko już drugi dzień na konkrety i ciągle ich nie widzę.  To może jak już tak bronisz tej Brzozovi, TP może powiesz nam jakie są nakłady na gminne drużyny i jakie mają wydatki? Widzę że jesteś zorientowany więc może nam to przybliżysz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że rozmawiam z człowiekiem upośledzonym. Najpierw pisałeś że oświetlenie zafundowali sponsorzy, potem się plułeś że GMINA NIC NIE DAŁA na oświetlenie tylko że sponsorzy. Udowodniłem ci że gmina pod przewodnictwem Józefa Rzepki przekazała środki na ten cel. "Dołożyła". To mi piszesz że nie ma konkretów? Teraz się wypierasz że nie twierdziłeś że tak nie było, chociaż każdy widzi co pisałeś w 4 ostatnich postach, nie ośmieszaj się przysietczaku. Po co ci mam pisać o nakładach drużyny? Interesuje cię to? Zadzwoń do Prezesa i popytaj. Obecne wydatki drużyny i nakłady nie zmieniają faktu że od 2011 do 2013/14 Brzozovia musiała płacić za grę na własnym boisku!! A taka Przysietnica nigdy za grę/treningi na własnym obiekcie nie płaciła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pokaż mi gdzie napisałem że gmina nie dała. Próbuje się tego dowiedzieć od ciebie skoro jesteś o tym tak przekonany. Napisz mi jeszcze gdzie udowodniłeś ze dała jakąś kwotę, no i ile? A co do płacenia za grę na stadionie to wszystkie drużyny płacą za grę, w postaci rachunków M.in. Za prąd koszenie, pranie itd. Tylko Brzozovia ma to za darmo. Więc zanim zaczniesz narzekać ze płacili przez jakiś tam okres to sprawdź inni nie robią tego cały czas. A przy okazji popatrz w których ligach grają inne drużyny,  A gdzie jest w tej chwili brzozovia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Między innymi tutaj :) Cały czas się plułeś że to SPONSORZY wam sfinansowali bez pomocy Gminy. Po co ty mnie pytasz ile wam Gmina dała? Spytaj swojego Burmistrza, on ci na pewno odpowie. Jakbyś był bystry (a przynajmniej umiał czytać ze zrozumieniem to byś durnowatych pytań nie zadawał, bo sam o to pytałem na samym początku, więc po co mnie pytasz?). Rachunki za prąd? U nas się nie zużywa tyle prądu co u was bo niestety w mieście powiatowym oświetlenia murawy nie ma. Brzozovia obecnie jest w B klasie. Ale prędko z niej wyjdzie. Zobaczymy jak wasz główny sponsor przerżnie wybory gdzie wasza "iskro" "bedzie". 

17 godzin temu, Gość Olo napisał:

W dalszym ciągu nie wiem gdzie jest napisane że gmina coś dała? Motasz się wokół własnej ściemy. Ja z tego wnioskuję ze gmina brała udział w rozmowach.

 

17 godzin temu, Gość Olo napisał:

A teraz ty czytaj ze zrozumieniem. Sponsorom i przedsiębiorcom, DZIĘKI KTÓRYM UDAŁO SIĘ UZYSKAĆ FUNDUSZE. Gdzie tu jest napisane że gmina coś dała? Chyba tylko w twojej interpretacji. I żebyś tylko nie narobił problemów Brzozovi takimi tekstami, bo widać że masz z nią coś wspólnego.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki z ciebie miastowy a tylko umiesz obrażać?? Co to za hasła??

1 godzinę temu, Gość Prawda w oczy kole. napisał:

nie ośmieszaj się przysietczaku

1 godzinę temu, Gość Prawda w oczy kole. napisał:

 

Widzę że rozmawiam z człowiekiem upośledzonym

 

Zero merytorycznej dyskusji. Prostak z ciebie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I w kółko to samo. Widzę że się nic nie dowiemy. Ale szczerze mówiąc na nic nie liczyłem patrząc na poziom twoich wypowiedzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytat

A ciebie to prawda kole ale nie w oczy ale chyba w mózg, skoro takie brednie piszesz :)

To już jest na poziomie. A określenie przysietczak jest obraźliwe? Jeżeli się wstydzicie swojej miejscowości to rozumiem że tak. Jak ktoś napisze do mnie brzozowiaku to płakał nie będę :)

Ale ja się swojego pochodzenia nie wstydzę.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to za argument ze w Przysietnicy jest dwie szkoły. .. A oczyszczalnia ma być budowana dla Brzozowa i Przysietnicy a nie tylko dla Przysietnicy a nawiasem mówiąc wychodzi na to że jednak Przysietnica wcale nie taka najważniejsza wszystkie miejscowości w gminie mają juz kanaluzacje od lat tylko nie Przysietnica... Kolejna sprawa odnisnie burmistrza... W lutym br. Burmistrz skończył 61 lat a czego grubo ponad 30 mieszka w Brzozowie po co te ciągłe zarzuty odnośnie Przysietnicy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Golcowej jest kanalizacja?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Golcowa należy do gminy Domaradz a nie Brzozow 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy tu gadu gadu, a Pan Szczepek się z Was śmieje i dalej DORADZA burmistrzowi... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość Partia RAZEM. napisał:

Wy tu gadu gadu, a Pan Szczepek się z Was śmieje i dalej DORADZA burmistrzowi... :D

Żeby doradzać trzeba mieć wiedzę i doświadczenie a ten Pan raczej z samorządem nigdy związany nie był chyba że do stażu można zaliczyć pikietę przed urzędem... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0