REKLAMA

Zrób to inaczej, rozpocznij kurację w wakacje!

Grafika 1

Co poniektórym jeszcze nie udało się zgubić zbędnych kilogramów przed nadchodzącym urlopem. Inni przez ostatnie miesiące skrupulatnie pilnowali tego, co mają na talerzu i żal byłoby te efekty stracić, pozwalając sobie na wakacyjne odstępstwa. Jeszcze inni dopiero teraz znajdują w sobie motywację, żeby zacząć walkę o zdrową sylwetkę. Niezależnie jednak na jakim etapie jesteś, możesz liczyć na solidne wsparcie. Wystarczy umówić się na konsultację dietetyczną w gabinecie Projekt Zdrowie w Krośnie. Do końca lipca jest ona darmowa!

Latem osiągamy świetne efekty w odchudzaniu

Grafika 2

Lato i odchudzanie – czy to w ogóle możliwe, jeśli na każdym kroku podczas wakacyjnych wyjazdów czekają na nas kolejne pokusy? Oczywiście, że tak! Okazuje się, że miesiące letnie wręcz sprzyjają odchudzaniu. Po pierwsze, mamy dostęp do świeżych owoców i warzyw, w bardzo dobrych cenach. Po drugie, kiedy na zewnątrz temperatury są wysokie apetyt jest mniejszy, przez co zmniejsza się ryzyko podjadania. Po trzecie, latem aktywność fizyczna jest na znacznie wyższym poziomie niż w miesiącach zimowych.

– Jako dietetyk chciałabym podzielić się moimi obserwacjami, że Pacjenci, którzy rozpoczynają odchudzanie w miesiącach wakacyjnych, osiągają naprawdę bardzo dobre i trwałe rezultaty. I wynika to przede wszystkim z tego, że lato jest to związane z budowaniem dobrych nawyków żywieniowych. Jeśli potrafimy prawidłowo wybrać, jakie dania zjeść z grilla, czy po co sięgać na wakacjach typu all inclusive, tym bardziej poradzimy sobie z dietą w codziennych sytuacjach, czy przy okazji różnego typu świąt. A to przecież to jest nadrzędnym celem, żeby po całej kuracji umieć sobie poradzić w różnego rodzaju sytuacjach, bez większych konsekwencji związanych z masą ciała – tłumaczy mgr Kinga Kołodziej, dietetyk z gabinetu Projekt Zdrowie w Krośnie.

– Rozumiem oczywiście obawy Pacjentów, którzy nie chcą rezygnować w okresie letnim z wszystkich jedzeniowych przyjemności. Bo w upalny dzień ciężko nie sięgnąć po gałkę lodów, a podczas wyjazdu nad Bałtyk kuszeni będziemy zapachem gofrów. Lecz dieta to nie tylko woda i sałata. Nie musimy rezygnować z wszystkich ulubionych produktów, natomiast musimy wiedzieć, w jakich ilościach je spożywać. I tutaj właśnie jest moja rola. Żeby pomóc, edukować i żeby każdy mój Pacjent wrócił z wakacji zadowolony, ale także z tego powodu, że wraca bez dodatkowych kilogramów – dodaje.

Wakacyjne postanowienia

Grafika 3
Kto powiedział, że postanowienia o odchudzaniu mogą zapadać tylko początkiem Nowego Roku? Decydując się teraz na darmową konsultację dietetyczną i rozpoczęcie kuracji, jeszcze przed zakończeniem sezonu urlopowego, zobaczysz pierwsze rezultaty.  Kiedy inni za kilka miesięcy będą dopiero zaczynać, Ty wtedy już będziesz mógł/ mogła pochwalić się swoją metamorfozą. A jeśli teraz kolejny raz odłożysz decyzję, jedyne co zyskasz to dodatkowe kilogramy. Nie ma idealnego momentu na rozpoczęcie diety i jednocześnie każdy moment jest na to odpowiedni, w tym wakacje. Zacznij od lata, zyskaj efekty na lata.

Wystarczy, że zadzwonisz pod numer telefonu: 886 619 999 lub skontaktujesz się  za pomocą formularza kontaktowego na stronie https://krosno.projektzdrowie.info

W trakcie konsultacji zostanie przeprowadzona analiza składu ciała, oraz wykonane badanie poziomu tkanki tłuszczowej, poznasz wytyczne dotyczące zapotrzebowania kalorycznego organizmu oraz uzyskasz podpowiedzi, jak zmienić nawyki żywieniowe.
Grafika 4

I Ty możesz zadbać o swoje zdrowie, wystarczy, że umówisz się na bezpłatną konsultację!
Pamiętaj, że najtrudniejszy jest ten pierwszy krok. Zrób go już dziś i zapisz się!

Na bezpłatną konsultację możesz zapisać się pod numerem telefonu: 886 619 999
lub za pomocą formularza  kontaktowego krosno.projektzdrowie.info
oraz na Facebooku Projekt Zdrowie Krosno
lub przyjdź bezpośrednio do Gabinetu w Krośnie przy ul. Niepodległości 15A
i zapisz się.

PROJEKT ZDROWIE KROSNO
POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE
ul. Niepodległości 15A
38-400 Krosno
Tel. 886 619 999
e-mail: krosno@projektzdrowie.info
https://krosno.projektzdrowie.info

wizyte

Logo_Projekt_Zdrowie_poziom

Grafika 2

POLSKIE_CENTRA_DIETETYCZNE_znak-page-001 (1) (1)Artykuł sponsorowanymateriały nadesłane

03-07-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym: