REKLAMA

Zmiana warty w brzozowskiej policji (ZDJĘCIA)

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Dzisiaj w świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie, odbyła się wyjątkowa uroczystość. W obecności p.o. Komendanta Powiatowego Policji w Brzozowie inspektora Mirosława Wośko oraz kadry kierowniczej i pracowników brzozowskiej komendy, młodszy inspektor Marek Śliwiński pożegnał się z brzozowską jednostką Policji. Odchodzący Zastępca Komendanta podziękował policjantom i pracownikom naszej jednostki za wspólną służbę. Obowiązki Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Brzozowie zostały powierzone podinspektorowi Danielowi Lendzio.

Dziś rano, w świetlicy brzozowskiej jednostki, w obecności inspektora Mirosława Wośko p.o. Komendanta Powiatowego Policji w Brzozowie, odbyła się uroczystość związana z zdaniem obowiązków Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Brzozowie.

W uroczystości wzięła udział kadra kierownicza i pracownicy cywilni Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie.

Podczas uroczystości, młodszy inspektor Marek Śliwiński, pożegnał się z Komendą Powiatową Policji w Brzozowie, w której pracował przez blisko dwa lata. Służbę w naszej jednostce zaczynał jak Naczelnik Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego, a następnie objął stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Brzozowie. Komendant złożył na ręce zgromadzonej kadry kierowniczej podziękowania wszystkim policjantkom i policjantom oraz pracownikom cywilnym naszej komendy za wspólną służbę. Wyraził uznanie i wdzięczność, dziękując za profesjonalizm w wypełnianiu codziennych obowiązków. Dalszą służbę młodszy inspektor Marek Śliwiński, będzie pełnił na stanowisku I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Krośnie.

Po zakończeniu pierwszej uroczystości odbyła się kolejna, która była poświęcona przywitaniu w brzozowskiej jednostce następcy młodszego inspektora Marka Śliwińskiego. Inspektor Mirosław Wośko przywitał i przedstawił kadrze kierowniczej podinspektora Daniela Lendzio, który dotychczas pełnił służbę w Komendzie Miejskiej Policji w Krośnie na stanowisku I Zastępcy Komendanta. Podinspektorowi Danielowi Lendzio zostały powierzone obowiązki Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Brzozowie.

Podinspektor Daniel Lendzio służbę w Policji rozpoczął w 1998 roku. Jest absolwentem Uniwersytetu Rzeszowskiego. Jego ścieżka zawodowa związana jest zarówno z pionem prewencji i kryminalnym. Zdobyte doświadczenie na poprzednich stanowiskach kierowniczych przedłoży się na pracę w brzozowskiej komendzie. Komendant Lendzio podczas swojej blisko 26-letniej służby zajmował stanowiska kierownicze w Komendzie Miejskiej Policji w Krośnie, gdzie był Kierownikiem Ogniwa Interwencyjnego Wydziału Patrolowo – Interwencyjnego, Naczelnikiem Wydziału Patrolowo – Interwencyjnego, Zastępcą Naczelnika Wydziału Prewencji, Zastępcą Naczelnika Kryminalnego oraz I Zastępcą Komendanta Miejskiego Policji w Krośnie.

Komendant Powiatowy Policji w Brzozowie inspektor Mirosław Wośko podczas tych uroczystości życzył dalszych sukcesów zawodowych zarówno odchodzącemu z naszej jednostki młodszemu inspektorowi Markowi Śliwińskiemu, jak i nowemu Zastępcy podinspektorowi Danielowi Lendzio.

źródło: KPP Brzozów

 


11-04-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: