Zespół Szkół w Humniskach – sportowy „Dominator”
25-06-2010
Uczniowie Zespołu Szkół w Humniskach zdominowali rywalizację w ramach Współzawodnictwa Sportowego Szkół zdobywając I miejsce zarówno w sportowych zmaganiach w ramach Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej, jak również Powiatowej Gimnazjady w sezonie 2009/2010. Podczas uroczystego podsumowania Współzawodnictwa Sportowego Szkół które odbyło się w Starostwie Powiatowym w Brzozowie w dniu 23 czerwca br., w imieniu Burmistrza Brzozowa Józefa Rzepki listy gratulacyjne oraz nagrody książkowe wręczył Stefan Szarek Naczelnik Wydziału Oświaty i Promocji.
Za wysokie wyniki osiągane przez uczniów na boiskach, bieżniach i torach Polski, województwa i powiatu stanowiących rezultat bardzo dobrej pracy nad rozwojem kultury fizycznej młodego pokolenia wyróżnienia otrzymali dyrektorzy placówek oświatowych z terenu gminy Brzozów: Lucjan Czech – Zespoł Szkół w Humniskach ( I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej oraz Powiatowej Gimnazjadzie), Barbara Golonka – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Brzozowie ( II miejsce w Powiatowych IMS), Małgorzata Woźniak – Zespoł Szkół Nr 2 w Humniskach ( III miejsce w Powiatowych IMS) oraz Mariola Pilszak – Gimnazjum Nr 1 w Brzozowie (II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie).
Zarówno indywidualności sportowe jak i drużyny sportowe nie mogą istnieć bez osoby trenera (nauczyciela) która wpływa zarówno motywacyjnie i służy dobrą radą, fachową wiedzą i pomocą jak również odgrywa ważna rolę w procesie usportowienia młodzieży i jej wychowania. Z tego względu Burmistrz Brzozowa Józef Rzepka zdecydował o wyróżnieniu trenerów, którzy w sezonie 2009-2010 wykazali się najwyższymi wynikami swoich podopiecznych. Listy gratulacyjne z rąk Stefana Szarka Naczelnika Wydziału Oświaty i Promocji otrzymali nauczyciele wychowania fizycznego: Barbara Ruchlewicz, Dariusz Wątróbski, Maciej Bednarczyk, Paweł Szałajko, Andrzej Kędra, Bogusław Korfanty oraz Wojciech Niezgodzki.
Burmistrz wyróżnił ponadto sportowców których wytrwała i systematyczna praca, wysiłek oraz umiejętności wkładane w dążeniu do zamierzonych celów spowodowały, iż zainteresowanie sportem wśród młodzieży z terenu gminy Brzozów jest coraz większe a osiągane wyniki na wielu etapach sportowej rywalizacji są coraz wyższe i zasługują na zauważenie i podkreślenie. Wyróżnienie z rąk Stefana Szarka przedstawiciela Burmistrza Brzozowa otrzymali: Daniel Bryś, Aleksandra Kozubal, Angelika Ruchlewicz, Anna Krzysztyńska, Piotr Kruczek, Gabriela Kędra, Karolina Krowiak, Zuzanna Jurkiewicz, Jakub Gładysz, Tomasz Jaskółka, Agnieszka Górniak oraz Karol Kędra.
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)
Zaloguj się aby dodać komentarz
| Logowanie
Komentarze niezarejestrowanych czytelników: