REKLAMA

Zderzenie skody i forda w Bliznem. Dwie osoby ranne trafiły do szpitala (ZDJĘCIA)

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. Brzozowscy policjanci pracowali przez blisko trzy godziny na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w miejscowości Blizne. Kierujący skodą włączając się do ruchu nie wykonał tego manewru prawidłowo i doprowadził do zderzenia z fordem. Po zderzeniu się dwóch pojazdów do szpitala trafił kierowca forda i jeden z jego pasażerów.

Do zdarzenia doszło wczoraj, przed godz. 14 w miejscowości Blizne, na drodze wojewódzkiej prowadzącej z Brzozowa do Rzeszowa. Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że kierujący skodą, 55-letni mieszkaniec powiatu łańcuckiego, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy forda i doprowadził do zderzenia się pojazdów. Funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość kierowców na alkomacie. Mężczyźni byli trzeźwi. W wyniku tego zderzenia ranny został kierowca forda i jeden z jego pasażerów. Obydwaj zostali przewiezieni karetką pogotowia do szpitala.

Wskutek zderzenia się pojazdów droga była częściowo zablokowana. Ruch na tym odcinku odbywał się wahadłowo. Policjanci przez blisko trzy godziny pracowali na miejscu tego zdarzenia. Kierowcę skody ukarano mandatem.

KPP Brzozów

04-02-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: