REKLAMA

Zderzenie motocykla z osobówką. Jednoślad spłonął (ZDJĘCIA)

W piątek po południu brzozowscy policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło na drodze powiatowej prowadzącej w kierunku Wydrnej. W zderzeniu motocykla z samochodem osobowym ucierpiał motocyklista i jego pasażer. Ranni mężczyźni trafili do szpitala.

Do wypadku doszło tuż po godz. 15 na drodze prowadzącej  z Dydni w kierunku Wydrnej. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że zderzył się tam czołowo motocykl z fordem. Wskutek zderzenia pojazdów jednoślad się zapalił. Kierował nim 50-letni mieszkaniec gminy Dydnia. Natomiast fordem kierował 21-letni mieszkaniec tej samej gminy. Obydwaj kierowcy przewozili pasażerów.

303-164072

W wyniku zderzenia pojazdów ranny został motocyklista i jego pasażer. 50-latek został przetransportowany helikopterem Pogotowia Lotniczego, a jego 43-letni pasażer karetką pogotowia. Badanie alkomatem wykazało obecność alkoholu u obydwu mężczyzn. Wynik kierowcy to blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. Pasażer posiadał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Kierowca forda był trzeźwy.

303-164073

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Przeprowadzili oględziny, zabezpieczyli ślady, wykonali dokumentację fotograficzną oraz szkic. Prowadzone w tej sprawie postępowanie wyjaśni przyczyny i okoliczności tego wypadku.

Policja przypomina, że Prawo o Ruchu Drogowym zabrania kierującemu rowerem, motorowerem albo motocyklem przewożenia osoby będącej pod wpływem alkoholu czy innych środków odurzających, chyba że jest przewożona w bocznym wózku.

303-164074

KPP Brzozów

25-06-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)
zderzenie-motocykla-z-osobowka-jednoslad-splonal-zdjecia-4666