REKLAMA

Zderzenie dwóch samochodów. Dwoje dzieci w pojeździe (ZDJĘCIA)

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. Brzozowscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w środę (2 bm.) na granicy miejscowości Humniska i Grabownica Starzeńska. Czołowo zderzyła się tam kierująca fordem focusem z kierującym volkswagenem. W wyniku zdarzenia dwoje dzieci trafiło do szpitala. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

1_104

W środę po godz. 13, policjanci zostali skierowani na miejsce zdarzenia drogowego, do którego doszło na granicy miejscowości Humniska i Grabownica Starzeńska. Funkcjonariusze wstępnie ustalili, że 31-letnia obywatelka Ukrainy kierująca fordem focusem, jadąc w kierunku Brzozowa zjechała na przeciwny pas ruchu i zderzyła się z nadjeżdżającym z przeciwnego kierunku, kierującym volkswagenem. Wskutek zderzenia się pojazdów, volkswagen zjechał do przydrożnego rowu. Kobieta przewoziła czworo pasażerów, w tym dwoje małych dzieci. Wszyscy to obywatele Ukrainy. Natomiast kierowca volkswagena, 32-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego jechał sam. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

W wyniku zdarzenia dwoje dzieci wraz z opiekunkami trafiło na badania do szpitala. Na szczęście nikt nie doznał żadnych obrażeń.

Droga na tym odcinku była całkowicie zablokowana. Funkcjonariusze wykonali oględziny miejsca zdarzenia, ustalili świadków i zabezpieczyli ślady. Pozwolą one na dokładne ustalenie przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

3_60

2_70

KPP Brzozów


 


ZOBACZ RÓWNIEŻ: Dwie dziewczynki w szpitalu na obserwacji (ZDJĘCIA)

PODKARPACIE : Uchodźcy obywatele krajów trzecich wywożeni poza Przemyśl

SANOK. Hotelarze przyjmują uchodźców. Relacje Ukraińców łamią serce! (VIDEO)Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

04-03-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: