REKLAMA

Zderzenie czołowe volkswagena z dacią. Jedna osoba w szpitalu! (ZDJĘCIA)

POWIAT BRZOZOWSKI. Wczoraj tj. 28 grudnia br., około godziny 12:43 doszło do zdarzenia drogowego na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Domardz. Kierujący samochodem osobowym marki volkswagen z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruch i zderzył się z prawidłowo jadącym kierowcą samochodu Dacia. Na miejsce zostały zadysponowane jednostki straży pożarnej, policji i zespół ratownictwa medycznego.

303-233929

Wczoraj przed godz. 13, policjanci zostali skierowani na miejsce zdarzenia drogowego, do którego doszło w Domaradzu. Funkcjonariusze wstępnie ustalili, że 70-letni mężczyzna kierujący volkswagenem, jadąc w kierunku Brzozowa, nagle zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z nadjeżdżającą z przeciwnego kierunku, kierującą dacią.

Wskutek zderzenia się pojazdów, volkswagen zjechał do przydrożnego rowu. Kobieta przewoziła dwoje pasażerów, natomiast kierowca volkswagena jechał sam. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

W zdarzeniu ucierpiał kierowca volkswagena. Mężczyzna karetką pogotowia został przetransportowany do szpitala.

Kierowcy byli trzeźwi. Policjanci dokonali oględzin miejsca zdarzenia. Ruch w miejscu zdarzenia odbywał się wahadłowo- przekazuje nam  aspirant sztabowy Monika DEREŃ, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Brzozowie.

Dokonanie oględzin miejsca zdarzenia, ustalenie świadków oraz zabezpieczenie śladów pozwoli Policjantom na dokładne ustalenie przyczyn i okoliczności wypadku.

270307883_1833993670139541_7551575717971316571_n

Siły i środki użyte podczas interwencji:

OSP Domaradz
JRG Brzozów
Dowódca PSP
Policja
ZRM

żródło: OSP KSRG Domaradz- fb, KPP Brzozów


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

KONFEDERACJA Jakub KULESZA, Piotr CZAK-ŻUKOWSKI, Tomasz GRABARCZYK: Najdroższe Boże Narodzenie stulecia

tvPolska29-12-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: