REKLAMA

Zderzenie czołowe volkswagena z dacią. Jedna osoba w szpitalu! (ZDJĘCIA)

POWIAT BRZOZOWSKI. Wczoraj tj. 28 grudnia br., około godziny 12:43 doszło do zdarzenia drogowego na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Domardz. Kierujący samochodem osobowym marki volkswagen z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruch i zderzył się z prawidłowo jadącym kierowcą samochodu Dacia. Na miejsce zostały zadysponowane jednostki straży pożarnej, policji i zespół ratownictwa medycznego.

303-233929

Wczoraj przed godz. 13, policjanci zostali skierowani na miejsce zdarzenia drogowego, do którego doszło w Domaradzu. Funkcjonariusze wstępnie ustalili, że 70-letni mężczyzna kierujący volkswagenem, jadąc w kierunku Brzozowa, nagle zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z nadjeżdżającą z przeciwnego kierunku, kierującą dacią.

Wskutek zderzenia się pojazdów, volkswagen zjechał do przydrożnego rowu. Kobieta przewoziła dwoje pasażerów, natomiast kierowca volkswagena jechał sam. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

W zdarzeniu ucierpiał kierowca volkswagena. Mężczyzna karetką pogotowia został przetransportowany do szpitala.

Kierowcy byli trzeźwi. Policjanci dokonali oględzin miejsca zdarzenia. Ruch w miejscu zdarzenia odbywał się wahadłowo- przekazuje nam  aspirant sztabowy Monika DEREŃ, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Brzozowie.

Dokonanie oględzin miejsca zdarzenia, ustalenie świadków oraz zabezpieczenie śladów pozwoli Policjantom na dokładne ustalenie przyczyn i okoliczności wypadku.

270307883_1833993670139541_7551575717971316571_n

Siły i środki użyte podczas interwencji:

OSP Domaradz
JRG Brzozów
Dowódca PSP
Policja
ZRM

żródło: OSP KSRG Domaradz- fb, KPP Brzozów


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

KONFEDERACJA Jakub KULESZA, Piotr CZAK-ŻUKOWSKI, Tomasz GRABARCZYK: Najdroższe Boże Narodzenie stulecia

tvPolska29-12-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)