REKLAMA

Zbiórka na rzecz Diany idzie jak burza. Niebawem stuknie 1 mln zł!

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. Serce rośnie, gdy się patrzy na licznik pieniędzy na rzecz Diany Krupniak na www. siepomaga.pl. Zbiórkę wsparło już ponad 14 tysięcy osób i prawdopodobnie jeszcze dzisiaj kwota będzie wynosić okrągły 1 mln zł! Zbiórka kończy się 31 maja br.

Portal Esanok.pl napisał o zbiórce, gdy suma na koncie Diany Krupniak wynosiła zaledwie ponad 50 tys. zł. Uzbieranie potrzebnej kwoty wynoszącej 1,5 mln zł wydawało się bardzo trudne. Okazuje się jednak, że w niesamowity sposób licznik nabrał przyśpieszenia. W ciągu kilku dni kwota urosła do kilkuset tysięcy złotych, a dzisiaj zaczęła zbliżać się do okrągłego 1 mln zł! Nasz artykuł: Życie dla Diany. Mieszkanka Ustrzyk Dolnych potrzebuje pomocy!

29-letnia Diana choruje od 1,5 roku na chłoniaka śródpiersia. Do tej pory przyjęła 11 cykli bardzo mocnej chemii, ale w leczeniu nastąpił pat. Może ją uratować nierefundowana terapia CAR-T, ale jej koszt to 1,5 mln zł.

Guzy, które właśnie pojawiły się na krtani, rosną z każdym dniem. Czuję, jakby ktoś dusił mnie rękami. Nie mogę spać w nocy, nie mogę myśleć o niczym innym. Jestem przerażona, jak topielec walczący o oddech… Łapczywie próbuję się chwycić życia, ale ono zaczyna mi uciekać i nie jestem w stanie go już złapać własnymi siłami – pisze o swojej gehennie Diana.

Na FB działa strona z licytacjami na rzecz Diany: Życie dla Diany – licytacje na rzecz Diany Krupniak

Pomysłowość, kreatywność i ofiarność osób biorących w niej udział jest wspaniała. Olbrzymie jest zaangażowanie adminów, którzy non stop pilnują treści zamieszczanych na stronie i przebiegu licytacji. Jeszcze trochę a nie będzie mieszkańca Ustrzyk Dolnych, czy Bieszczadów, który by nie zaangażował się w tę akcję. Są to setki ludzi. Włączyli się w nią również przedstawiciele władz samorządowych starosta Marek Andruch i burmistrz Bartosz Romowicz. Potrzebny jest jeszcze ostatni wysiłek, by jak najszybciej zebrać brakujące 500 tys. zł, bo każdy dzień jest ważny!

Pieniądze można wpłacać za pośrednictwem strony:

LINK DO ZBIÓRKI

https://www.siepomaga.pl/diana-krupniak

 

foto ze zbiórki na siepomaga.pl

17-05-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)