REKLAMA

Zawody z przymrużeniem oka

BRZOZÓW. Rzut beretem na odległość, obieranie ziemniaków, czy slalom taczkami, to tylko niektóre z konkurencji Turnieju Miast. W tym roku rywalizowały ze sobą Brzozów i Ustrzyki Dolne. Strzyżów niestety nie dojechał.

Fot. Damian Kierek

Fot. Damian Kierek

– Jest to drugi turniej miast, organizowany przez gminę Brzozów. Tym razem był on, jedną z wielu imprez towarzyszących obchodom 650-lecia Brzozowa – tłumaczy Ryszard Pilszak, z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Brzozowie. – Zawodnikami są pracownicy różnych instytucji. Celem tego spotkania jest głównie dobra zabawa i zdrowa rywalizacja. Stąd też konkurencje traktowane są z przymrużeniem oka.

Turniej rozpoczął burmistrz Brzozowa Józef Rzepka, który przywitał przybyłych zawodników. Uczestnicy rozgrywek zmagali się ze sobą w dziewięciu konkurencjach. Zawodnicy musieli wykazać się zręcznością, szybkością i sprytem, gdyż przyszło im się zmierzyć w takich konkurencjach jak: przeciąganie liny, rzuty lotkami, slalom taczkami, wyławianie czeków z basenu, napełnianie naczynia wodą oraz zjedzenie jednej paczki chipsów i zagwizdanie ustami bez pomocy palców. Całe zmagania z stosunku 14:13 wygrały Ustrzyki Dolne. Pamiątkowe puchary, dyplomy i medale wręczył burmistrz Brzozowa Józef Rzepka.

Karolina Dąbrowska

Fot. Damian Kierek24-06-2009

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: