REKLAMA

Zawodnik zasłabł podczas walki. Nieprzytomny został przewieziony do szpitala (VIDEO)

RZESZÓW / PODKARPACIE. Pochodzący z Rzeszowa Rafał Antończak, znany trener i zawodnik, zasłabł podczas pojedynku Lethwei (boks birmański) z Filipem Rządkiem. Zdarzenie miało miejsce w sobotę w trakcie walki w gali A1 Federation 7, która odbywała się w Jarocinie. Nieprzytomny zawodnik został przewieziony do szpitala i wprowadzony w stan śpiączki. Trwa walka o jego życie.

Nasz zawodnik Rafał Antończak zasłabł w trakcie półfinałowego pojedynku Lethwei z Filipem Rządkiem. W ringu natychmiast pojawiły się służby ratownicze, które zajęły się Rafałem. Stan zdrowia zawodnika jest najważniejszy dla organizatorów i uczestników gali A1 Federation 7 w Jarocinie, dlatego zakończyliśmy imprezę przedwcześnie, a pojedynek Artura Saladiaka z Denisem Makovskim przenosimy na kolejną galę. Wszyscy czekamy na dobre informacje dotyczące stanu zdrowia Rafała i modlimy się o pomyślny finał tej sprawy. Mistrzu, jesteśmy z Tobą! – czytamy w komunikacie Federacji A1 opublikowanym na Facebooku.

Zawodnik upadł i stracił przytomność w zasadzie bez kontaktu z rywalem. Na ringu szybko pojawili się medycy, którzy udzielili Antończakowi pomocy. Członek rzeszowskiego klubu Artfight nie odzyskał przytomności i został przewieziony do szpitala.

W obliczu tego zdarzenia gala została przerwana, a pojedynek Artura Saladiaka z Denisem Makovskim przeniesiony na kolejną imprezę.

Na poniższym nagraniu z walki Rafała Antończaka z Filipem Rządkiem widać moment zasłabnięcia zawodnika pochodzącego z Rzeszowa.

źródło: Federacja A1 – Fb, Freak Fight – Fb

foto: screen z filmu Freak Fight – Fb

20-09-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)