REKLAMA

Zaprzysiężenie nowej radnej w gminie Dydnia

DYDNIA / PODKARPACIE. Podczas sesji Rady Gminy Dydnia w dniu 22 listopada 2021 r. zaprzysiężona została nowa Radna Gminy Dydnia Iwona Dauksza, która objęła tę funkcję po ustępującym Andrzeju Orłowskim.

Radna, w obecności władz gminy, radnych, zaproszonych gości oraz mieszkańców gminy oglądających internetową transmisję sesji, złożyła uroczyste ślubowanie: “Wierny Konstytucji i prawu Rzeczypospolitej Polskiej, ślubuję uroczyście obowiązki radnego sprawować godnie, rzetelnie i uczciwie, mając na względzie dobro mojej gminy i jej mieszkańców”.

Wójt Gminy Dydnia Alicja Pocałuń oraz Przewodniczący Rady Gminy Dydnia Piotr Szul pogratulowali nowej radnej objęcia tej ważnej dla społeczności gminy funkcji, życząc powodzenia i owocnej pracy. Jednocześnie złożyli również serdeczne podziękowania Andrzejowi Orłowskiemu za 7 lat wspólnej pracy w radzie gminy. „Dziękujemy za Pana wieloletnią działalność na rzecz rozwoju Gminy Dydnia, za ogromne zaangażowanie i serce włożone w pracę dla naszej Małej Ojczyzny oraz za troskę o dobro jej mieszkańców.”

Mandat radnego Andrzeja Orłowskiego wygasł z dniem 13 sierpnia 2021 w wyniku złożenia przez niego pisemnej rezygnacji. W związku z tym, na podstawie zarządzenia Wojewody Podkarpackiego w dniu 7 listopada 2021 r. odbyły się wybory uzupełniające do Rady Gminy Dydnia w okręgu wyborczym nr 11 – Końskie. W ich wyniku nową Radną została wybrana Iwona Dauksza.

źródło: UG Dydnia


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Kopany RÓW w ŚRODKU społeczeństwa! CHOROBOTÓWRCZE PRZEPISY! ZAMORDYSTYCZNE CIĄGOTY! / tvPolska.pl

25-11-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)