REKLAMA

Zapowiedź weekendu na boiskach Ekstraklasy!

brzozow24.pl-zaklady-bukmacherskie-PZbuk

W najbliższej kolejce Ekstraklasy z pewnością nie zabraknie emocji. Fani polskiej piłki ligowej z pewnością stęsknili się za rozgrywkami na krajowym podwórku, ponieważ przez dwa tygodnie trwała przerwa reprezentacyjna. Czego można się spodziewać po najbliższej serii gier? W tym tekście sprawdzimy przewidywania zakładów bukmacherskich! Zapraszamy do przeczytania poniższego artykułu.

Śląsk Wrocław vs Legia Warszawa

Prawdziwym hitem nadchodzącej kolejki będzie rywalizacja Wojskowych, czyli starcie pomiędzy Śląskiem Wrocław a Legią Warszawa. Oba te zespoły w obecnej kampanii reprezentowały polską piłkę na boiskach europejskich pucharów. Śląsk zakończył swoją przygodę na trzeciej rundzie eliminacji Ligi Konferencji, a Legia Warszawa weszła do Ligi Europy.

Śląsk Wrocław jest drużyną, która znana jest przede wszystkim ze znakomitych występów przed własną publicznością. W ostatnich latach na palcach jednej ręki mogliśmy policzyć porażki tego zespołu na obiekcie we Wrocławiu, ale warto pamiętać, że jeśli już przegrywali, to właśnie z Legią Warszawa. Podopieczni Jacka Magiery mają na swoim koncie trzy kolejne porażki z tym przeciwnikiem w meczach domowych. Zdaniem zakładów bukmacherskich o przełamanie tej niekorzystnej pasy w najbliższej kolejce będzie bardzo ciężko.

Legia Warszawa miała aż dwa tygodnie, aby odpowiednio przygotować się do tego spotkania. Wojskowi w bardzo słabym stylu rozpoczęli obecną kampanię ligową, jednak za taki stan rzeczy w głównej mierze odpowiedzialne były europejskie puchary. Czesław Michniewicz musiał odpowiednio zarządzać swoją kadrą, czego efektem był spadek jakości na boiskach Ekstraklasy. Można zakładać, że w nadchodzącym spotkaniu ze Śląskiem Wrocław aktualny Mistrz Polski wyjdzie w galowym garniturze. Legia Warszawa w trzech ostatnich meczach we Wrocławiu nie straciła nawet jednego gola, dlatego też nic dziwnego, że analitycy zakładów bukmacherskich spodziewają się wygranej tego zespołu.

Zakłady bukmacherskie

W ofercie zakładów bukmacherskich PZbuk na to spotkanie znajduje się wiele interesujących propozycji, jednak zacznijmy od początku, czyli kursów głównych na to spotkanie. Tak jak wcześniej wspomniałem, faworytem tego spotkania będzie ekipa przyjezdna, która w ostatnich latach znakomicie radziła sobie na obiekcie we Wrocławiu. Śląsk w obecnej kampanii jest u siebie niepokonany, a dobra passa tego zespołu w meczach domowych trwa od 7 marca, kiedy to zaliczyli swoją ostatnią porażkę właśnie z Legią Warszawa.

W trzech ostatnich rywalizacjach pomiędzy tymi zespołami nie było wyników z golemem obu stron. Dodajmy, że Śląsk ma obecnie serię trzech kolejnych starć domowych z tym przeciwnikiem bez zdobycia choćby jednego gola. Czy podopiecznym Jacka Magiery uda się przełamać? Patrząc na aktualną formę obu zespołów, moim zdaniem są na to spore szanse.

Więcej na temat lokalnego sportu znajdziesz w specjalnej zakładce. Sprawdź!

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Cherry Online Polska Sp. z o.o. działający pod nazwą PZBuk: zezwolenie MF z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Autor tekstu: Mateusz Nowak – redaktor Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na Twitterze – @Mati_N95

Artykuł sponsorowany
materiały nadesłane

10-09-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym: