REKLAMA

Zakończył się cykl wielkanocnych spotkań w gminie Brzozów (ZDJĘCIA)

BRZOZÓW / PODKARPACIE. W weekend odbyły się w naszej gminie, ostatnie już ze Spotkań Wielkanocnych dla osób starszych, samotnych i z niepełnosprawnościami, których organizatorem był Burmistrz Brzozowa Szymon Stapiński. W sobotę 13 kwietnia do wielkanocnego stołu zasiedli mieszkańcy Górek i Humnisk, zaś w niedzielę 14 kwietnia spotkali się mieszkańcy Przysietnicy.

Wspólnie z nimi do stołu zasiedli: burmistrz Brzozowa Szymon Stapiński, zastępca Burmistrza Mariusz Bieńczak, naczelnik Wydziału Spraw Społecznych, Edukacji i Kultury Urzędu Miejskiego w Brzozowie Nina Ścibor, Radni Rady Miejskiej w Brzozowie Krzysztof Bednarczyk, Mariola Pilszak, Zbigniew Kwiatkowski, Adam Pomykała i Grzegorz Pietryka, radni IX kadencji Rady Miejskiej w Brzozowie Marek Bryś i Damian Słomiany, Radny Rady Powiatu w Brzozowie Grzegorz Florek, proboszczowie miejscowych parafii ks. Tomasz Ruszel, ks. Julian Tarnawski i ks. Jan Smoła wraz z wikariuszem ks. Bartłomiejem Dziepakiem, sołtysi i prezesi OSP.

Spotkanie swoim występem uświetniły dzieci i młodzież ze szkół podstawowych, wprowadzając prawdziwie wielkanocny, radosny nastrój. Dziekujemy młodym artystom, dyrekcji i naczycielom z Szkoły Podstawowej im. Wincentego Witosa w Górkach, Szkoły Podstawowej nr 2 w Humniskach i Szkoły Podstawowej Nr 1 w Przysietnicy.

Składamy również serdeczne podziękowania za pomoc przy organizacji spotkań niezastąpionym Kołu Gospodyń Wiejskich w Humniskach, Kołu Gospodyń Wiejskich w Przysietnicy i Kołu Gospodyń Wiejskich w Górkach. To dzięki nim na stołach mogły zagościć pyszne potrawy.

Dziękujemy oczywiście też mieszkańcom za wspólne świętowanie, bo to dla nich organizowane są te spotkania.

źródło: UG Brzozów


16-04-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: