REKLAMA

Zakończenie czynnej służby w przez asp. sztab. Mariusza Smolenia

29 sierpnia 2019 roku odbyła się uroczystość z okazji zakończenia czynnej służby w Państwowej Straży Pożarnej asp. sztab. Mariusza Smolenia – Dowódcy Zmiany Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brzozowie, który z dniem 27.08.2019 r. przeszedł na zaopatrzenie emerytalne.

2222

Odchodzącego strażaka pożegnał Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Brzozowie – st. bryg. Marek Ziobro oraz licznie zgromadzeni funkcjonariusze i pracownicy cywilni tut. komendy. W trakcie uroczystości przedstawiono przebieg kariery zawodowej strażaka, złożono podziękowania za wieloletnią służbę oraz wręczono okolicznościowy dyplom, kwiaty i statuetkę z wizerunkiem Św. Floriana.

Za tych wiele lat czynnej służby, pełnej poświęceń i wielu wyrzeczeń w wypełnianiu powinności zawodowych strażaka Państwowej Straży Pożarnej, składamy Tobie drogi kolego najszczersze podziękowania, życząc jednocześnie, na tym nowym etapie życia, wielu radosnych dni i powodzenia w życiu prywatnym.

Z wyrazami szacunku:
w imieniu wszystkich funkcjonariuszy i pracowników cywilnych
st. bryg. Marek Ziobro
Komendant Powiatowy PSP w Brzozowie
źródło: KP PSP Brzozów

111

05-09-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)