REKLAMA

Zajęcia z czworonogami w Akademii Małego Żaka (FOTO)

SANOK / PODKARPACIE. Kolejne zajęcia w ramach Akademii Małego Żaka „PLUS” odbyły się w Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku. Tym razem na zaproszenie AMŻ sanocką uczelnię odwiedzili przedstawiciele Fundacji „Razem z Psem”. Oczywiście towarzyszyli im czteronożni przyjaciele: Beri – labrador oraz Gloria golden retriever.

Zajęcia miały na celu zdobycie wiedzy jak wybrać i właściwie opiekować się psem, a także jak postępować aby nie dochodziło do sytuacji zagrożenia w kontakcie z czworonogiem.

Dzieci, które do tej pory miały obawy w kontaktach z psem przezwyciężyły swoje lęki i śmiało zaprzyjaźniły się z czworonogami, które odwdzięczyły się wspaniałym pokazem umiejętności i dobrego wychowania. Na zakończenie dzieci otrzymały drobne upominki, które pozostawił dla nich Św. Mikołaj. Okazało się bowiem, że wszystkie były niezwykle grzeczne.

Zajęcia były także zwieńczeniem akcji zorganizowanej w Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku „Podaj łapę – dzieci edukujemy i zwierzęta ratujemy”, mającej na celu wsparcie schronisk dla zwierząt, zwłaszcza w okresie zimowym.

Serdecznie dziękujemy wszystkim małym żakom, a także dorosłym studentom za wsparcie tejże szczytnej idei. Przyniesione artykuły trafią teraz do Społecznego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Sanoku i zapewnią spokojną zimę podopiecznym schroniska dla zwierząt.

materiały nadesłane


16-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)