REKLAMA

You Can Dance – Nowa Generacja. Polub filmik i pomóż wygrać konkurs!

KROSNO / PODKARPACIE. Uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 6 w Krośnie walczą o wygraną w konkursie You Can Dance – Nowa Generacja. Pomóż im spełnić marzenie i wygrać konkurs. Zwyciężają filmiki, które do 15 listopada włącznie zdobędą najwięcej „lajków”.

JAK ZAGŁOSOWAĆ?
Wejdź na stronę:
www.facebook.com/watch/?v=276301637746046
i polub film!

You Can Dance – Nowa Generacja to rodzinny program propagujący taniec, w którym uczestniczą uzdolnione dzieci w wieku 8-13 lat. W ramach działań edukacyjnych TVP zorganizowała konkurs dla uczniów wszystkich szkół podstawowych w Polsce, nawiązujący bezpośrednio do tego programu. Głównym celem konkursu jest promocja aktywności fizycznej wśród dzieci. 

Udział Szkoły Podstawowej nr 6 w Krośnie w tym konkursie zainicjowali rodzice 10-letniej Amelki, która od 2 lat pod okiem trenera Macieja Kuliga ćwiczy swój warsztat taneczny w prywatnej szkole Tańca AT Dance Tomasza Berkowicza. Szkoła przychylnie podeszła do projektu, zorganizowano wewnętrzny konkurs w którym wyłoniono inne szkolne talenty

Młodzi, aktywni, zdeterminowani, z pasją, utalentowani, skrupulatni i zawzięci – tak mógłbym opisać cechy dzieci, które widziałem przez ostatni okres podczas przygotowania do środowej próby ich umiejętności – mówi tato Amelki.

Przygotowanie do filmu zajęło nam ponad 3 tygodnie. To okres mozolnych ćwiczeń układu tanecznego, wymyślania scenariusza, projektowania oryginalnych strojów dla dzieci, planowania każdej sekundy klipu, spotkań rodziców, nadgodzin, wiele stresu i wyrzeczeń zarówno tych najmłodszych ale również dorosłych zaangażowanych bezpośrednio w projekt. Pozostali rodzice dzieci biorących udział w projekcie zaangażowali się w pomoc w przygotowaniach, zebraliśmy wspólne środki pieniężne na przygotowanie filmu. Chcieliśmy w ten sposób docenić ich ciężką pracę i zaangażowanie jakie wkładają w swoje role.

Nasz projekt odróżnia się od publikowanych dotychczas prac konkursowych na stronie facebooka You Can Dance – Nowa Generacja. Przedstawia różnorodność styli tanecznych, rytmiczny i szybki taniec pokazujący umiejętności poszczególnych uczestników, profesjonalny montaż uchwyconych kadrów, ciekawy scenariusz prezentujący zakątki obiektu. Przede wszystkim jest potwierdzeniem hasła przewodniego i założeń konkursu, a mianowicie wspólne działanie i aktywizacja w szkole w które najbardziej zaangażowały się właśnie dzieci – @BadzmyRazem.

Organizatorzy przewidzieli wyjątkowe nagrody dla najlepszych uczestników. Zdobywca 1. miejsca otrzyma 25 000 zł, 2. miejsca – 15 000 zł, a za miejsce 3. – 10 000 zł. Dodatkowo autorów najciekawszego filmiku odwiedzą w szkole Ida Nowakowska, Roksana Węgiel i Agustin Egurrola. Wizytę w szkole oraz filmik będzie można obejrzeć w finałowym odcinku programu You Can Dance – Nowa Generacja.

Liczymy na Waszą pomoc, nie zapominajcie że to dzięki udostępnieniu możemy zwiększyć zasięg i zebrać rekordową liczbę polubień.

Jeśli podoba się Wam nasz film prosimy o polubienia!

JAK ZAGŁOSOWAĆ?
Wejdź na stronę:
www.facebook.com/watch/?v=276301637746046
i polub film!

materiały nadesłane

08-11-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: