REKLAMA

Wzmożone działania policji w ramach akcji „Majowy weekend”

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Już od dziś, policjanci rozpoczęli działania „Majowy weekend”, które potrwają ponad tydzień, aż do niedzieli. Pamiętajmy jednak, że bezpieczeństwo na drodze w dużej mierze zależy od nas samych. Dlatego zmierzając do celu podróży, przestrzegajmy przepisów ruchu drogowego i nie wsiadajmy za kierownicę będąc pod wpływem alkoholu.

Przed nami długi majowy weekend, a w związku z tym, liczniejsze wyjazdy. W tych dniach, znacznie wzrasta natężenie ruchu drogowego. Nad bezpieczeństwem podróżujących i porządkiem ruchu na drogach, będą czuwali brzozowscy funkcjonariusze. Policyjne działania „Majowy weekend” będą realizowane na drogach powiatu brzozowskiego w okresie od 27 kwietnia do 6 maja br.

W ramach prowadzonych działań, funkcjonariusze będą upłynniać ruch pojazdów na głównych węzłach komunikacyjnych naszego powiatu i zdecydowanie reagować na przypadki nieprawidłowego wyprzedzania poruszającej się wolniej kolumny pojazdów. Będą prowadzili również pomiar prędkości i eliminowali z ruchu kierowców, rażąco przekraczających dozwoloną prędkość. Policjanci sprawdzą również trzeźwość kierowców i będą podejmować stanowcze interwencje, wobec osób, popełniających wykroczenia, które na podstawie prowadzonych analiz stanowią głównie przyczyny wypadków drogowych.

2

źródło: KPP Brzozów

27-04-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)
wzmozone-dzialania-policji-w-ramach-akcji-majowy-weekend-00e7ts