REKLAMA

Wystawa królików w Podkarpackim Ośrodku Doradztwa Rolniczego

Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale organizuje w dniach 6-8 października 2023 r., VII Ogólnopolską Wystawę Królików, IV Ogólnopolską Wystawę Królików Młodych oraz VI Specjalistyczną Wystawę Królików Wiedeńskich.

Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych hodowców do uczestnictwa w wydarzeniu. Zapewniamy, że nie zabraknie szeregu towarzyszących atrakcji.

Zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem Wystawy oraz do wypełnienia i przesłania Karty Uczestnictwa. Prosimy o adnotację „MŁ” przy królikach młodych oraz „K” przy dorosłych. Regulamin VI Specjalistycznej Wystawy Królików Wiedeńskich pojawi się już wkrótce. 

 

krolik2

Termin przesyłania kart zgłoszeń: do 22 września 2023 r.

Dla przypomnienia ubiegłoroczna impreza cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem zwiedzających. Mnogość prezentowanych ras wzbudziła uznanie wśród najbardziej doświadczonych hodowców oraz samych sędziów. Również w tym roku zapraszamy na Jesienną Giełdę Ogrodniczą oraz do uczestnictwa w VII Wystawie Królików, IV Wystawie Królików Młodych oraz VI Specjalistycznej Wystawie Królików Wiedeńskich

Źródło: Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale

27-07-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: