REKLAMA

Wypadek w Wesołej – poważnie ranny motocyklista

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Brzozowscy policjanci pracują na miejscu zdarzenia z udziałem motocyklisty, do którego doszło dziś w Wesołej. Mężczyzna kierujący jednośladem uderzył w bariery energochłonne. Z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala. Droga jest całkowicie zablokowana. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego wypadku.
Do zdarzenia doszło dzisiaj, około godz. 8 w Wesołej, przysiółek Ryta Górka. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że kierujący dostawczym renault, jadąc z Domaradza w kierunku Dynowa, zamierzał skręcić w lewo, jednak widząc nadjeżdżającego z naprzeciwka motocyklistę, przyhamował. Kierujący motocyklem stracił nagle panowanie nad pojazdem i uderzył w barierę energochłonną. Kierujący renault był trzeźwy.

policja81

Wskutek tego zdarzenia kierowca jednośladu doznał poważnych obrażeń i helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego został przetransportowany do szpitala.

Droga prowadząca z Domaradza do Dynowa jest całkowicie zablokowana. Policjanci zorganizowali objazdy. Na miejscu wypadku funkcjonariusze wykonują oględziny, zabezpieczają ślady i ustalają świadków. Wszystkie te czynności pomogą w wyjaśnieniu przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

KPP Brzozów

19-08-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: