REKLAMA

Wypadek w Brzozowie. Policja publikuje ZDJĘCIA

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Wczoraj (18 bm.) w Brzozowie, na ul. Rzeszowskiej doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca lancią na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w jadącego z naprzeciwka seata. Wskutek tego pasażerka lancii odniosła obrażenia i trafiła do szpitala.

Wczoraj po godz. 6, brzozowscy policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na ul. Rzeszowskiej w Brzozowie. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierująca lancią, 27-letnia mieszkanka powiatu brzozowskiego, jadąc od strony Rzeszowa w kierunku Brzozowa, na łuku drogi prawdopodobnie wpadła w poślizg i straciła panowanie nad pojazdem. Jej samochód zjechał na przeciwny pas ruchu i czołowo zderzył się z nadjeżdżającym z przeciwka seatem. Funkcjonariusze ustalili, że kierujące pojazdami były trzeźwe. Obie kobiety przewoziły pasażerów.

W wyniku zderzenia się pojazdów, pasażerka lancii doznała obrażeń. Kobieta karetką pogotowia została przetransportowana do szpitala.

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Przeprowadzili oględziny, zabezpieczyli ślady, wykonali dokumentację fotograficzną oraz szkic. Prowadzone w tej sprawie postępowanie wyjaśni przyczyny i okoliczności tego wypadku.

KPP Brzozów

19-08-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)