REKLAMA

Wypadek na Korbani. 8-latka poślizgnęła się i spadła. Apel ratowników (ZDJĘCIA)

BIESZCZADY. Jak informowaliśmy wczoraj, z wieży widokowej zlokalizowanej na szczycie Korbania w Bieszczadach spadła 8-letnia dziewczynka. W akcji ratunkowej wzięła udział Bieszczadzka Grupa GOPR oraz załoga śmigłowca LPR z Sanoka. Dziecko z urazami nogi i twarzy trafiło do szpitala. Ratownicy GOPR apelują i przypominają, że niektóre szlaki w Bieszczadach są oblodzone i ze względów bezpieczeństwa warto zaopatrzyć się w raczki.

O wypadku pisaliśmy wczoraj tutaj: 8-letnia dziewczynka spadła z wieży widokowej na Korbani. Trwa akcja ratunkowa!

Udzielaliśmy pomocy 8-letniej dziewczynce, która podczas schodzenia z wieży widokowej na Korbani poślizgnęła się i upadła. W efekcie doznała obrażeń twarzy oraz nogi. Zanim przybyli nasi ratownicy – ojciec dziecka zniósł je niżej wychodząc nam na spotkanie. Do zdarzenia zadysponowano również załogę Lotnicze Pogotowie Ratunkowe , które zabrało dziewczynkę do szpitala – czytamy w krótkiej relacji z akcji w mediach społecznościowych na profilu GOPR Bieszczady.

‼UWAGA‼ Zielony szlak z Bukowca prowadzący na Korbanię jest w tej chwili bardzo oblodzony. Na wycieczkę zabierzcie ze sobą raczki – apelują goprowcy.

źródło, foto: GOPR Bieszczady – Fb

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Dramat w więzieniu. Śmierć 39-letniej psycholog po ciosach nożyczkami


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ


23-02-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: