REKLAMA

Wypadek busa. Kierowca w szpitalu (ZDJĘCIA)

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. Brzozowscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w miejscowości Huta Poręby. Kierujący ciężarowym mercedesem doprowadził do wywrócenia pojazdu. Obydwaj mężczyźni, którzy podróżowali samochodem doznali obrażeń. Funkcjonariusze wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Dyżurny brzozowskiej komendy otrzymał informację o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Huta Poręby. Skierowani na miejsce funkcjonariusze wstępnie ustalili, że kierujący ciężarowym mercedesem, jechał w kierunku Siedlisk. Wyjeżdżając z zakrętu 43-latek stracił panowanie nad pojazdem i uderzył przodem w przydrożny pień, doprowadzając do wywrócenia samochodu. Mężczyzna przewoził pasażera.

Wskutek tego zdarzenia obaj mężczyźni doznali obrażeń. Zespół karetki pogotowia udzielił na miejscu pomocy medycznej pasażerowi mercedesa, natomiast kierowca został przetransportowany do szpitala. 43-latkowi została pobrana krew do badania. Jej wynik da odpowiedź na to, czy w chwili zdarzenia był trzeźwy.

Policjanci pracujący na miejscu ustalili, że 43-latek posiada bezterminowy zakaz prowadzenia pojazdów. W przeszłości był już kilkukrotnie karany za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Ponadto pojazd nie posiadał aktualnych badań technicznych i ubezpieczenia OC. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia. Za swoje zachowaniem mężczyzna odpowie przed sądem.

źródło: KPP Brzozów

06-04-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: