REKLAMA

WYPADEK. Auto uderzyło w drzewo. Dwie osoby w szpitalu! (ZDJĘCIA)

POWIAT BRZOZOWSKI. Brzozowscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w sobotę w Przysietnicy. Kierujący audi na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu uderzając w drzewo. Do szpitala trafił kierowca i pasażer, którego przewoził.
303-233022
W sobotę, przed godz. 23, brzozowscy policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Przysietnicy. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 19-latek kierujący audi, jadąc od strony miejscowości Golcowa, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Jego samochód zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie do przydrożnego rowu i uderzył w drzewo. Siła uderzenia spowodowała, że audi jeszcze przekoziołkowało i zatrzymało się na dachu poza jezdnią. Mężczyzna przewoził jednego pasażera. Kierowca był trzeźwy.

303-233024

W wyniku tego zderzenia obrażeń doznali kierowca i pasażer audi. 19 i 17-latek karetką pogotowia zostali przetransportowani do szpitala.

Funkcjonariusze pracujący na miejscu zdarzenia wykonali czynności procesowe, które pozwolą na dokładne ustalenie przyczyn i okoliczności wypadku.

303-233023

KPP Brzozów


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

ANDRZEJ DUDA: Uroczyste otwarcie II Polsko–Katarskiego okrągłego stołu przez Prezydenta RP

tvPolska

06-12-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)