REKLAMA

WYPADEK. Auto uderzyło w drzewo. Dwie osoby w szpitalu! (ZDJĘCIA)

POWIAT BRZOZOWSKI. Brzozowscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w sobotę w Przysietnicy. Kierujący audi na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu uderzając w drzewo. Do szpitala trafił kierowca i pasażer, którego przewoził.
303-233022
W sobotę, przed godz. 23, brzozowscy policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Przysietnicy. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 19-latek kierujący audi, jadąc od strony miejscowości Golcowa, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Jego samochód zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie do przydrożnego rowu i uderzył w drzewo. Siła uderzenia spowodowała, że audi jeszcze przekoziołkowało i zatrzymało się na dachu poza jezdnią. Mężczyzna przewoził jednego pasażera. Kierowca był trzeźwy.

303-233024

W wyniku tego zderzenia obrażeń doznali kierowca i pasażer audi. 19 i 17-latek karetką pogotowia zostali przetransportowani do szpitala.

Funkcjonariusze pracujący na miejscu zdarzenia wykonali czynności procesowe, które pozwolą na dokładne ustalenie przyczyn i okoliczności wypadku.

303-233023

KPP Brzozów


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

ANDRZEJ DUDA: Uroczyste otwarcie II Polsko–Katarskiego okrągłego stołu przez Prezydenta RP

tvPolska

06-12-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: