REKLAMA

Wypadek. 19-latka zjechała na przeciwny pas. Dzieci w uderzonym samochodzie (ZDJĘCIA)

DOMARADZ / PODKARPACIE. Wracamy do tematu wypadku, do którego doszło w miniony piątek w Domaradzu. Brzozowska policja przekazuje wstępne ustalenia związane z okolicznościami zdarzenia.

O tym groźnym wypadku pisaliśmy tutaj: Wypadek w Domaradzu. Jedna osoba ranna (ZDJĘCIA)

Brzozowscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w piątek w Domaradzu. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe, renault z volkswagenem. Jedna osoba trafiła do szpitala. Funkcjonariusze ustalają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

W piątek przed godz. 16, brzozowscy policjanci zostali powiadomienie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Domaradzu. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 19-latka kierująca renault, jadąc od strony Domaradza, w pewnym momencie straciła panowanie nad pojazdem i zjechała na przeciwny pas ruchu. Jej samochód zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka volkswagenem passatem, którym kierował 35-letni mieszkaniec województwa łódzkiego. Mężczyzna przewoził troje pasażerów, w tym dwoje dzieci. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

W wyniku zderzenia się pojazdów, obrażeń doznała kierująca renault. Kobieta karetką pogotowia została przetransportowana do szpitala.

Funkcjonariusze pracujący na miejscu zdarzenia wykonali czynności procesowe, które pozwolą na dokładne wyjaśnienie przyczyn i okoliczności wypadku.

źródło: KPP Brzozów

08-06-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Następny artykuł:
»Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)