REKLAMA

Wychodząc z autobusu stracił przytomność

PRZYSIETNICA / PODKARPACIE. Policjanci pomogli mężczyźnie, który leżał w przydrożnym rowie. Okazało się, że 65-latek, po wyjściu z autobusu, stracił przytomność i przewrócił się. Funkcjonariusze zapewnili mu pomoc medyczną i przekazali rodzinie.

Wczoraj (14 bm.) około godz. 11 dzielnicowi brzozowskiej komendy, jadąc przez Przysietnicę, w pobliżu przystanku autobusowego, pomogli leżącemu w przydrożnym rowie mężczyźnie. Funkcjonariusze  podjęli interwencję, informując o wszystkim dyżurnego jednostki. Gdy mundurowi podeszli do mężczyzny okazało się, że kontakt z nim jest utrudniony. Ale po chwili leżący powiedział, że pamięta tylko jak wysiadał z autobusu i prawdopodobnie wtedy musiał stracić świadomość. Funkcjonariusze okryli 65-letniego mieszkańca powiatu brzozowskiego folią izotermiczną i wezwali na miejsce pogotowie ratunkowe.

Na szczęście okazało się, że nie ma potrzeby jego hospitalizacji, wobec tego 65-latek został przekazany rodzinie. Policja dziękuje mieszkańcom Przysietnicy, którzy nie byli obojętni i zainteresowali się losem mężczyzny.

Jeśli widzimy osoby, które znajdują się w okolicznościach zagrażających ich zdrowiu lub życiu, a ich zachowanie wzbudzi nasz niepokój, nie przechodźmy obok nich obojętnie. Reagujmy i szukajmy dla nich pomocy. Dzięki takiej postawie może się okazać, że uratujemy czyjeś życie.

zdjęcie poglądowe / pixabay.com

zdjęcie poglądowe / pixabay.com

KPP Brzozów

15-02-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Poprzedni artykuł:
«
Następny artykuł:
»Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)