REKLAMA

Wybił szybę w sklepie, bo pokłócił się z dziewczyną!

POWIAT SANOCKI / POWIAT BRZOZOWSKI. Policjantem jest się nie tylko w trakcie służby, ale również poza nią. Doskonałym przykładem na potwierdzenie tych słów jest postawa funkcjonariusza Posterunku Policji w Besku, który w czasie wolnym od służby, zatrzymał sprawcę wybicia szyby w witrynie jednego ze sklepów w Sanoku. 20-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego w chwili zatrzymania był pijany. Wkrótce za swój czyn odpowie przed sądem.

disc-gee6a1e127_1280

Do zdarzenia doszło w miniony piątek przed godz. 17 w Sanoku. Funkcjonariusz z Posterunku Policji w Besku, w czasie wolnym od służby, robił zakupy w jednym ze sklepów. W pewnym momencie zobaczył, jak młody mężczyzna wybił szybę w witrynie sklepowej i zaczął uciekać. Policjant natychmiast zareagował. Pobiegł za sprawcą i po krótkim pościgu zatrzymał go.

Na miejsce został wezwany policyjny patrol. Funkcjonariusze przewieźli młodego mężczyznę do komendy. Okazał się nim 20-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego. Badanie stanu trzeźwości wykazało u niego ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna oznajmił policjantom, że wybił szybę, ponieważ pokłócił się ze swoją dziewczyną i był zdenerwowany.

20-latek do czasu wytrzeźwienia został osadzony w policyjnym areszcie. Wkrótce za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

źródło: KPP Sanok


ZOBACZ RÓWNIEŻ: REGION: Tragedia na drodze. Zginęły dwie osoby

Bestialskie egzekucje w ukraińskich miastach. Masowe groby (DRASTYCZNE)

REGION: Pożar turbiny wiatrowej! (ZDJĘCIA)


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

04-04-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: