REKLAMA

Wszyscy bawią się wspaniale , jak to bywa w Karnawale! (ZDJĘCIA)

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele dni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu radości i przeżyć. W Przedszkolu Samorządowym nr 1 w Brzozowie przedszkolaki z dumą prezentowały bajeczne stroje wróżek piratów policjantów.

 front1

Każda z grup w sposób wyjątkowy przygotowała się do tego dnia, wykonując maski karnawałowe oraz pomagały w wykonaniu dekoracji. Panie nauczycielki dołożyły wszelkich starań, by wystrój korytarza, sal balowych wprowadziły dzieci w radosny, bajkowy nastrój oraz by zachęcał do wesołej zabawy.

W takiej atmosferze dzieci bawiły się, w naszym przedszkolu, w czwartek 10 lutego 2022 roku podczas balu karnawałowego. Przedszkolaki z dumą prezentowały bajeczne stroje. Można było spotkać wróżki, królewny, motylki, piratów, policjantów itd.

Dzieci z wielką radością i ochotą uczestniczyły w tańcach, konkursach przygotowanych przez swoje panie. Wesoła, skoczna muzyka porwała wszystkich do tańca. Podczas karnawałowych szaleństw był również czas na odpoczynek, jak również na pamiątkowe zdjęcia. Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej i bajkowej atmosferze.

Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom, a to było głównym celem tego zamierzenia. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy w naszym przedszkolu już za rok – czytamy na stronie internetowej przedszkola.

261423405_4890391444388449_7713000570294657037_n_Easy-Resize.com_

źródło: Przedszkole Samorządowe w Brzozowie


11-02-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: