REKLAMA

WIELKANOC: Zatrzęsienie pijanych kierowców. Byli też ranni

PODKARPACIE. Policjanci zakończyli działania prowadzone w czasie Świąt Wielkanocnych. W ciągu 4 dni świątecznego weekendu doszło do 8 wypadków, w których rannych zostało 8 osób. W zdarzeniu poza drogą publiczną zginął kierujący quadem. Podczas działań funkcjonariusze zatrzymali 30 nietrzeźwych kierowców.

W trakcie działań, ukierunkowanych na bezpieczeństwo podczas Świąt Wielkanocnych, policjanci zwracali uwagę przede wszystkim na trzeźwość kierujących, stan techniczny pojazdów, sposób przewożenia pasażerów oraz stosowanie się kierowców do ograniczeń prędkości. Nad bezpieczeństwem podróżujących na terenie całego województwa czuwała zwiększona liczba policyjnych patroli.

Podczas prowadzonych działań na podkarpackich drogach doszło do 8 wypadków, w których rannych zostało 8 osób. Do tragicznego zdarzenia doszło wczoraj na drodze gruntowej, w rejonie ulicy Spółdzielczej w Rzeszowie. Kierujący quadem, wyjeżdżając na Kopiec Konfederatów Barskich, wywrócił pojazd. Niestety na skutek doznanych obrażeń mężczyzna zmarł.

Podkarpaccy policjanci udaremnili dalszą jazdę 30 nietrzeźwym kierowcom.

źródło: KWP

 

02-04-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: