REKLAMA

WESOŁA. Pożar drewnianego domu. Akcja sześciu zastępów straży (ZDJĘCIA)

WESOŁA / PODKARPACIE. W środę wieczorem w miejscowości Wesoła w powiecie brzozowskim doszło do pożaru drewnianego domu, na szczęście opuszczonego. Gdy strażacy dojechali na miejsce, budynek był już cały objęty ogniem. W akcji gaśniczej wzięło udział pięć zastępów straży pożarnej.

Około godziny 18:10 otrzymujemy zgłoszenie z SKKPSP o pożarze drewnianego opuszczonego domu w m. Ujazdy (przysiółek Wesołej – przyp. red.). Wyjazd GBA MAN. Na miejscu, budynek był już objęty cały ogniem – relacjonują krótko strażacy ochotnicy z OSP KSRG Wesoła.

Siły i środki na miejscu zdarzenia:

– JRG BRZOZÓW GCBA
– OSP w Ujazdach GBA
– OSP KSRG Domaradz 2XGBA
– OSP Domaradz-Poręby GBA
– OSP Ryta Górka GLM

źródło, foto: OSP KSRG Wesoła – Fb

AKTUALIZACJA (KPP BRZOZÓW):

Brzozowscy policjanci pracowali wczoraj na miejscu pożaru w Wesołej. Funkcjonariusze wyjaśniać będą przyczyny i okoliczności w jakich doszło do tego zdarzenia.

Wczoraj około godz. 18, brzozowscy policjanci zostali powiadomieni o pożarze domu w Wesołej. Na miejscu akcję gaśniczą prowadzili strażacy. Trwała blisko cztery godziny. Strażacy przeszukali budynek, aby upewnić się, że nie znajdują się w nim osoby postronne. Nikogo nie odnaleziono. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że budynek od około 20 lat jest niezamieszkały.

Okoliczności w jakich doszło do pożaru wyjaśniają śledczy. Dokładna przyczyna pożaru zostanie stwierdzona po wykonaniu niezbędnych czynności.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Wypadek w Humniskach. Nowe fakty (WIĘCEJ ZDJĘĆ)


foto: KPP Brzozów


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ


09-03-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: