REKLAMA

WESOŁA. Mężczyzna przygnieciony przez drzewo. Otwarte złamanie nogi (ZDJĘCIA)

WESOŁA / PODKARPACIE. Wczoraj w miejscowości Wesoła w powiecie brzozowskim doszło do nieszczęśliwego wypadku podczas prac leśnych. Na jednego z pracowników spadło drzewo. W wyniku wypadku u mężczyzny doszło do otwartego złamania kończyny dolnej. Ewakuacja ze stromego i głębokiego wąwozu wymagała sporego wysiłku fizycznego od strażaków oraz ratowników. Poszkodowany trafił pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego, który przetransportował go do szpitala.

Do zdarzenia doszło w środę, tuż przed godziną 14:00 w lesie w miejscowości Wesoła w powiecie brzozowskim.

Około godziny 13.55 dyspozycja z SKKPPSP do zdarzenia w lesie gdzie mężczyzna został przygnieciony przez drzewo. Wyjazd GBA MAN. Po dotarciu na miejsce w trudnym leśnym terenie wraz z załoga ZRM udzielnie pomocy osobie poszkodowanej oraz jej ewakuacja na desce. Ewakuacja ze stromego i głębokiego wąwozu wymagała sporego wysiłku fizycznego od strażaków oraz ratowników. W wyniku wypadku u mężczyzny doszło do otwartego złamania kończyny dolnej. Został zabrany przez ZRM do szpitala – relacjonują akcję ratunkową strażacy z OSP KSRG Wesoła.

W akcji wziął udział również zastęp OSP KSRG Izdebki. Strażacy dołączyli do działań zadysponowani quadem z przyczepka ratowniczą.

Prowadzone na miejscu zdarzenia czynności policjantów pozwolą wyjaśnić okoliczności wypadku.

źródło, foto: OSP KSRG Wesoła – Fb

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

SANOK. Wypadek na skrzyżowaniu przy moście (ZDJĘCIA)


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ


13-01-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: