REKLAMA

W nocy, w lesie czekał na… przelew. W volkswagenie narkotyki (FOTO)

Prawie 25 gramów narkotyków znaleźli policjanci z posterunku w Bukowsku podczas kontroli samochodu. W zaparkowanym przy lesie volkswagenie siedział mężczyzna, który na widok policjantów zaczął się dziwnie zachowywać i nielogicznie mówić. Zapach utrzymujący się w samochodzie wskazywał, że ktoś wcześniej palił marihuanę. Podczas przeszukania pojazdu policjanci znaleźli ukryty woreczek z suszem.

W sobotę przed godz. 22, policjanci z posterunku w Bukowsku, patrolując miejscowość Wolica obok lasu zauważyli samochód. Po podejściu do volkswagena, wewnątrz zauważyli siedzącego mężczyznę. Na pytanie policjantów o powód postoju w tym miejscu, mężczyzna nie był wstanie logicznie odpowiedzieć, a jego zachowanie było bardzo dziwne. Policjanci wylegitymowali mężczyznę. Okazał się nim 31-letni mieszkaniec powiatu zgierskiego. Tłumaczył, że przyjechał na wakacje i czeka na przelew.

Policjanci wykonując czynności wyczuli w samochodzie zapach marihuany. Podczas przeszukania samochodu, funkcjonariusze znaleźli ukryty w okolicy lewarka, woreczek z suszem. Po wykonaniu testu okazało się, że jest to marihuana w ilości prawie 25 gramów. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Usłyszał już zarzut.

Za posiadanie narkotyków odpowie przed sądem.

KPP Sanok

07-06-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)