REKLAMA

W niedzielę Bieg Lotnej w Haczowie!

HACZÓW / PODKARPACIE. Już w najbliższą niedzielę, 30 czerwca 2024 roku, po raz szósty wystartuje Bieg im. Lotnej Kompanii Szturmowej por. Stanisława Maczka oraz Haczowskich Bohaterów Walk o Niepodległość Polski 1918-1921”. Zapowiada się doskonała pogoda i gorąca atmosfera!

Biegacze zmierzą się z dystansem 12 kilometrowym, a zawodnicy Nordic Walking powalczą na 11,5 kilometrowej trasie. Na wszystkich czekać będą piękne widoki na trasie, widokowe pola, łąki i las, a także pyszny posiłek regeneracyjny i niesamowita lokalna atmosfera. Trasy są odpowiednie dla każdego, zarówno dla początkujących biegaczy, jak i tych bardziej wprawionych. Zdecydowanie warto spędzić najbliższą niedziele w Haczowie!

A oprócz biegu – festiwal kolorów, pokazy Wojska Polskiego, stoiska Kół Gospodyń Wiejskich i koncert zespołu „To jest to”.

Każdy z uczestników będzie miał możliwość wylosowania nagrody: Lot szybowcem, zestaw łazienkowy Rodan, voucher do SPA w Dworze Kombornia, fotel od firmy Nowy Styl, a dla najszybszych zawodników nagrody: m.in. bony do sklepu Martes.

Do zobaczenia w Haczowie!

Data: 30.06.2024 r.
Baza i Biuro Zawodów: Ośrodek Kultury i Wypoczynku w Haczowie 
Zapisy: https://b4sportonline.pl/bieg_lotnej/

 

materiały nadesłane


26-06-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: