REKLAMA

Volkswagen zderzył się z audi. Trzech mężczyzn w szpitalu (FOTO)

DOMARADZ/PODKARPACIE. Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w Domaradzu. W zderzeniu dwóch pojazdów, ucierpiało trzech pasażerów. Mężczyźni trafili do szpitala.

 

Dzisiaj około godz. 6, brzozowscy policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu drogowym w Domaradzu, na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 19 z drogą wojewódzką prowadzącą do Przemyśla. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący volkswagenem transportem nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu audi i doprowadził do zderzenia się pojazdów. Kierowcą volkswagena był 19-letni mieszkaniec gminy Dynów. Mężczyzna przewoził sześciu pasażerów. Audi kierował 26-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego, który wiózł dwóch pasażerów. Kierowcy byli trzeźwi.

Wskutek tego zdarzenia obrażeń doznał jeden pasażer volkswagena i dwóch pasażerów audi. Mężczyźni karetką pogotowia zostali przewiezieni do szpitala.

Na miejscu pracowali policjanci z technikiem kryminalistyki. Funkcjonariusze wykonali oględziny miejsca zdarzenia. Prowadzone w tej sprawie postępowanie pozwoli wyjaśnić przyczyny i okoliczności tego wypadku.

303-161588

źródło: KPP Brzozów


07-06-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)