REKLAMA

VIII Brzozowskie Biegi Rodzinne (ZDJĘCIA)

POWIAT BRZOZOWSKI. 26 czerwca na stadionie Lekkoatletycznym w Brzozowie odbyły się VIII Brzozowskie Biegi Rodzinne. Organizatorzy Stowarzyszenie Orzełki Brzozów i MOSiR Brzozów wraz z partnerami Gmina Brzozów, UKS MOSiR Brzozów i Fundacją PZU przygotowali wiele konkurencji indywidualnych i rodzinnych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Dzięki wsparciu Fundacji PZU mogliśmy ulepszyć zawody elektronicznym pomiarem czasu.

image009_4

Główny cel imprezy to integracja i spędzenie aktywnego czasu w kręgu najbliższej rodziny i znajomych. Dla wielu dzieci była to pierwsza możliwość rywalizacji sportowej i przełamywaniu swoich barier oraz biciu rekordów. Pierwszy raz wprowadziliśmy do zawodów bieg 10000m na bieżni, była to możliwość rywalizacji i sprawdzenia swoich umiejętności na dystansie olimpijskim.

Na dłuższych dystansach w konkurencjach Mila Brzozowska i 10000m występowali zawodnicy z różnych zakątków naszego województwa i nie tylko. Tutaj rywalizacja była bardzo duża i o miejscach decydowały niewielkie różnice czasowe.

Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale, a najlepsi nagrody rzeczowe, statuetki i nagrody pieniężne.

Dziękujemy uczestnikom za obecność i zaufanie, wszystkim osobom zaangażowanym w  organizację i pomoc przy przeprowadzeniu imprezy oraz partnerom i sponsorom za wsparcie inicjatywy – czytamy na stronie Gminy Brzozów

źródło: Gmina Brzozów


30-06-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: