REKLAMA

V Zjazd Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Brzozowie (ZDJĘCIA)

POWIAT BRZOZOWSKI. 27 listopada 2021r. miał miejsce V Zjazd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Brzozowie.

front_9

Zjazd rozpoczął się uroczystym odtworzeniem Hymnu Związku OSP RP. W trakcie trwania zjazdu obecni na sali delegaci na zjazd, przedstawiciele do Zarządu Powiatowego ZOSP RP oraz zaproszeni goście wysłuchali sprawozdania z działalności zarządu za okres 2016 – 2020. Przedstawił je Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego dh Edward Rozenbajgier, który podziękował również za społeczną pracę ustępującemu zarządowi i wszystkim druhom strażakom.

Sprawozdanie ze swojej działalności złożyła również Komisja Rewizyjna ZOP ZOSP RP, wnioskując o udzielenie absolutorium dla ustępującego zarządu, które przyjęto jednogłośnie. Informację o współpracy Komendy Powiatowej PSP w Brzozowie z zarządem powiatowym w minionej kadencji przedstawił st. bryg. Krzysztof Folta – Komendant Powiatowy PSP w Brzozowie.

W kolejnej części zjazdu wybrano nowy skład Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Brzozowie i Komisję Rewizyjną oraz przyjęto plan działalności na kolejną kadencję.

Nowym Prezesem Zarządu Oddziału Powiatowego ZOZP RP w Brzozowie został wybrany dh Mariusz Bieńczak. Wybrano również dwóch delegatów na Zjazd Wojewódzki ZOSP RP i przedstawiciela do Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP w Rzeszowie.

Opracowanie:  mł. bryg. Bogdan Biedka,  KP PSP w Brzozowie
Zdjęcia: dh. Marcin Adamski, OSP Humniska

GOV


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

MAREK KUCHCIŃSKI o tzw. ustawie segregacyjnej. “Obowiązkiem państwa jest obrona wszystkich obywateli” (VIDEO)

tvPolska01-12-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)