REKLAMA

V Zjazd Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Brzozowie (ZDJĘCIA)

POWIAT BRZOZOWSKI. 27 listopada 2021r. miał miejsce V Zjazd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Brzozowie.

front_9

Zjazd rozpoczął się uroczystym odtworzeniem Hymnu Związku OSP RP. W trakcie trwania zjazdu obecni na sali delegaci na zjazd, przedstawiciele do Zarządu Powiatowego ZOSP RP oraz zaproszeni goście wysłuchali sprawozdania z działalności zarządu za okres 2016 – 2020. Przedstawił je Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego dh Edward Rozenbajgier, który podziękował również za społeczną pracę ustępującemu zarządowi i wszystkim druhom strażakom.

Sprawozdanie ze swojej działalności złożyła również Komisja Rewizyjna ZOP ZOSP RP, wnioskując o udzielenie absolutorium dla ustępującego zarządu, które przyjęto jednogłośnie. Informację o współpracy Komendy Powiatowej PSP w Brzozowie z zarządem powiatowym w minionej kadencji przedstawił st. bryg. Krzysztof Folta – Komendant Powiatowy PSP w Brzozowie.

W kolejnej części zjazdu wybrano nowy skład Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Brzozowie i Komisję Rewizyjną oraz przyjęto plan działalności na kolejną kadencję.

Nowym Prezesem Zarządu Oddziału Powiatowego ZOZP RP w Brzozowie został wybrany dh Mariusz Bieńczak. Wybrano również dwóch delegatów na Zjazd Wojewódzki ZOSP RP i przedstawiciela do Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP w Rzeszowie.

Opracowanie:  mł. bryg. Bogdan Biedka,  KP PSP w Brzozowie
Zdjęcia: dh. Marcin Adamski, OSP Humniska

GOV


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

MAREK KUCHCIŃSKI o tzw. ustawie segregacyjnej. “Obowiązkiem państwa jest obrona wszystkich obywateli” (VIDEO)

tvPolska01-12-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: