REKLAMA

POWIAT BRZOZOWSKI. UWAGA! Możliwe oszustwo

POWIAT BRZOZOWSKI. Na terenie Gminy Nozdrzec pojawiła się grupa osób, która podaje się za  przedstawicieli firmy Wind Lynks Sp. z o.o. Mieszkańcom proponowana jest umowa dzierżawy działek. Takie same umowy zostały rozesłane pocztą. Należy zachować szczególną ostrożność!
 262687587_314013500727495_5687012506282289205_n
Umowy zawierają dane osobowe, w tym PESEL oraz numer rachunku bankowego. Na tym etapie negocjacji nikt nie powinien być proszony o podanie tych danych. Wskazanie takich informacji może skutkować negatywnymi następstwami. Jednocześnie informujemy, że Urząd Gminy Nozdrzec nie posiada żadnych informacji na temat planowanej inwestycji przez Wind Lynks Sp. z o.o. W tej chwili jedynymi działaniami związanymi z energią OZE, o których Urząd Gminy w Nozdrzcu został poinformowany, są działania związane z budową farm fotowoltaicznych przez ENERGIX GROUP.– informuje na swoim profilu na platformie Facebook Gmina Nozdrzec.

Gmina Nozdrzec- fb

 


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

E*pidemia to nie wynalazek XXI wieku! POMOC PRAWNA dla funkcjonariuszy na granicy!

tvPolska

 

02-12-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)