REKLAMA

Utalentowana Oliwia potrzebuje naszych głosów! Posłuchajcie (VIDEO)

SANOK / BRZOZÓW / PODKARPACIE. Nasza krajanka Oliwia Konieczna bierze udział w Domowym Festiwalu Piosenki, czyli konkursie mającym na celu szerzenie założeń akcji „zostań w domu” oraz prezentację dorobku artystycznego solistów i zespołów. 12-latka z Jasionowa w powiecie brzozowskim wykonuje utwór Zielony Samochód Ralpha Kamińskiego. Posłuchajcie i zagłosujcie na Oliwię, która walczy o awans do finału!

Domowy Festiwal Piosenki to konkurs nastawiony na propagowanie idei akcji #zostańwdomu, a także na odrywanie talentów muzycznych. Konkurs przeznaczony jest dla solistów i zespołów w każdym wieku, niezależnie od dotychczasowych osiągnięć.

Do udziału w festiwalu każdy wykonawca zgłaszał jeden utwór w dowolnym języku nagrany wraz z filmem i wrzucony na YouTube (nie musiał być to film profesjonalnej jakości, mogło być to nagranie z teledyskiem, live sesja ze studia nagrań bądź film nagrany telefonem z festiwalu czy koncertu).

W gronie uczestników znalazła się 12-letnia Oliwia Konieczna z Jasionowa w powiecie brzozowskim. Zakwalifikowano ją do kategorii dzieci i młodzież (cover). Wykonała utwór Zielony Samochód Ralpha Kamińskiego.

POSŁUCHAJCIE!

Oliwia Konieczna – Zielony Samochów (Ralph Kamiński)

Youtube.com / Oliwia Konieczna

 

TUTAJ MOŻNA ODDAWAĆ GŁOSY, TO NIC NIE KOSZTUJE!

Głosowanie w półfinale trwa do 19 kwietnia do godziny 23:59. Do wielkiego finału awansuje najlepsza „10”. Zwycięzcę wyłonią jurorzy.

źródło: Red., nadesłane, Domowy Festiwal Piosenki / Facebook

16-04-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)