REKLAMA

Uprawa marihuany w Izdebkach

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. Wczoraj policjanci z brzozowskiej komendy ujawnili uprawę marihuany w Izdebkach. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę odpowiedzialnego za jej posiadanie. Za to przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Policjanci z wydziału kryminalnego brzozowskiej komendy w wyniku prowadzonych czynności zmierzających do ujawniania osób posiadających środki odurzające uzyskali informację o nielegalnej uprawie marihuany. W trakcie weryfikowania treści tej informacji wczoraj policjanci udali się do Izdebek. Na miejscu funkcjonariusze ujawnili 9 roślin przypominających konopie. Wszystkie ukryte były w zakrzyczeniach z dala od pobliskich zabudowań. Policjanci zabezpieczyli całą uprawę.

W toku dalszych czynności funkcjonariusze ustalili właściciela tej plantacji. Okazał się nim 29-letni mieszkaniec Izdebek. Mężczyzna został zatrzymany. Wszystkie rośliny zostały zabezpieczone. Przeprowadzone badanie potwierdziło, że jest to to marihuana.

Wkrótce właściciel uprawy, 29-letni mieszkaniec Izdebek odpowie za swoje zachowanie przed sądem. Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzut uprawiania konopi. Przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia w tej sprawie. Za to przestępstwo Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 3.

KPP Brzozów

11-07-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: