REKLAMA

UDOSTĘPNIJ: Zaginął chory 26-latek. Może przebywać w Bieszczadach

Rodzina i policjanci szukają 26-letniego Kazimierza Malinowskiego. Mężczyzna 21 października wyszedł z domu i do dzisiaj nie kontaktował się z rodziną. Jeden z tropów prowadzi w Bieszczady.

Do zaginięcia 26-letniego Kazimierza Malinowskiego doszło z 21 na 22 października. Mężczyzna opuścił miejsca zamieszkania w Lublinie przy ul. Lubomelskiej nie informując rodziny, dokąd się udaje i od tego czasu nie ma z nim żadnego kontaktu.

Chłopak mieszkał z bratem. Przed zaginięciem wspominał mu, że chce udać się w Bieszczady. Jak ustaliła policja, planował survivalowy wyjazd w góry, prawdopodobnie właśnie w rejon Bieszczadów.

– Obiecał wysłać synowi pocztówkę z miejsca, gdzie się zatrzyma, ale do dnia dzisiejszego żadna nie przyszła. Syn nie wziął ze sobą telefonu, trudno mi też powiedzieć, czy ma jakieś pieniądze. Z naszych ustaleń wynika, że może być właściwie wszędzie, nawet za granicą – mówi matka zaginionego 26-latka.

Mężczyzna opuszczając mieszkanie zabrał ze sobą namiot, śpiwór, plecak turystyczny bez stelaża oraz rower górski w kolorze fioletowym.

Rodzina sprawdza miejsca, gdzie mógł się zatrzymać, w tym m.in. bieszczadzkie schroniska, ale nigdzie jak na razie nie widziano chłopaka. – Kontaktowałam się także z placówką straży granicznej z pytaniem, czy nie przekroczył granicy. Na razie nie ma żadnego śladu ani tropu, gdzie Kazimierz mógł się udać – powiedziała mama 26-latka.

– Policja też nie ma żadnego tropu. Jedyne, co do tej pory udało się ustalić to fakt, że ciała mojego syna nie ma w kostnicach, więc najprawdopodobniej żyje – dodaje matka zaginionego.

Rysopis mężczyzny: Wzrost około 180 cm, szczupła budowa ciała, sylwetka lekko zgarbiona, włosy blond. Może posiadać zarost oraz okulary korekcyjne.

Mężczyzna musi przyjmować leki i być pod opieką lekarza.

Ktokolwiek widział zaginionego, lub posiada informacje na temat miejsca jego pobytu, proszony jest o kontakt z najbliższym posterunkiem policji.

materiały nadesłane

19-11-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)