REKLAMA

UDOSTĘPNIJ: Trwają poszukiwania 12-latka. „Poszerzamy teren poszukiwań”

IZDEBKI / PODKARPACIE. Od kilkudziesięciu godzin trwają poszukiwania 12-letniego Daniela Sękowskiego z Izdebek. Chłopiec 13 listopada po południu wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił. W akcję poszukiwawczą zaangażowanych jest już ponad 100 osób.

– W pierwszej kolejności sprawdziliśmy teren miejsca zamieszkania chłopca oraz pobliski las. Sukcesywnie teren poszukiwań jest poszerzany. Robimy co w naszej mocy, aby odnaleźć 12-latka – mówi st. asp. Monika Dereń, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Brzozowie.

Rysopis: wzrost 150 cm, krępej budowy ciała, włosy – krótkie ciemne, nos normalny, uszy normalne, uzębienie pełne.

Zaginiony chłopiec ubrany był w ciemne getry z pomarańczowymi wstawkami, sweter w kolorze brązowo-żółtym z długimi rękawami.

Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że chłopiec wyszedł z domu wczoraj około godz. 14.30, by odwiedzić babcię, która mieszka niedaleko jego miejsca zamieszkania. Chłopiec bawił się w pobliżu jej domu. Lecz około godz. 16.00 już go tam nie było. Dziecko leczone jest neurologicznie i ma problemy z komunikowaniem się.

Osoby, które widziały zaginionego Daniela Sękowskiego lub mają informacje o jego miejscu przebywania, bądź inne wiadomości mogące przyczynić się do ustalenia jego miejsca pobytu, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie nr telefonu 13 43 08 310, 510 997 303 lub nr alarmowy 112.

WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIESZ PONIŻEJ:
Policja poszukuje 12-latka z Izdebek (ZDJĘCIA)

 

15-11-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)