REKLAMA

Uderzyła samochodem w swoje dziecko. 3-latek ma poważne obrażenia głowy

USTRZYKI DOLNE / POWIAT BIESZCZADZKI. Trzyletnie dziecko z poważnymi obrażeniami głowy zostało przetransportowane przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do szpitala w Rzeszowie, po tym jak jego matka najechała na niego samochodem.

Wczoraj około 12. przed jednym ze sklepów w Ustrzykach Dolnych matka dziecka zaparkowała samochód. Następnie wsadziła dziecko do wózka i zostawiła przed pojazdem.

Wróciła, by uchylić w nim okna. Aby to zrobić musiała przekręcić kluczyk w stacyjce. Zrobiła to najprawdopodobniej za mocno i auto będące „na biegu” ruszyło uderzając w dziecko – powiedział nam jeden z mieszkańców powiatu bieszczadzkiego będący świadkiem zdarzenia.

Informację potwierdza Komenda Powiatowa Policji w Ustrzykach Dolnych.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 32-letnia kobieta pozostawiła swojego 3-letniego syna w wózku przed zaparkowaną hondą, a sama poszła do samochodu, żeby uchylić szyby. Najprawdopodobniej w momencie przekręcenia kluczyków w stacyjce, samochód gwałtownie ruszył do przodu, uderzając w wózek z dzieckiem. Ranny chłopczyk został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Rzeszowie. 32-letnia mieszkanka Ustrzyk Dolnych była trzeźwa – informuje Komenda Powiatowa Policji w Ustrzykach Dolnych.

Dziecko ma poważne obrażenia głowy. Zostało przetransportowane przez LPR do szpitala w Rzeszowie.

MZ


zdjęcie poglądowe / archiwum Esanok.pl

foto: archiwum Esanok.pl źródło: Red., KPP Ustrzyki Dolne

10-07-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)
uderzyla-samochodem-w-swoje-dziecko-3-latek-ma-powazne-obrazenia-glowy-00e1wz-00e7ts-9023