REKLAMA

Uczymy zdalnie w LO Rymanów

Obecna sytuacja w kraju, zawieszenie zajęć w szkołach to czas niezwykle trudny dla uczniów i nauczycieli. Ale stał się on natychmiast motywacją do poszukiwania jak najlepszych metod i technik pracy z uczniami.

W rymanowskim liceum bardzo szybko podjęto decyzję o prowadzeniu zajęć on – line zgodnie z dotychczasowym planem zajęć i realizacji podstawy programowej ze wszystkich przedmiotów przy wykorzystaniu narzędzia takich jak ZOOM i DISCORD. Szkoła natychmiast przeniosła się w wirtualną rzeczywistość.

Zaletą zajęć prowadzonych w formie wideolekcji jest możliwość spotkania na wizji uczniów z nauczycielem, bezpośredniego wytłumaczenia realizowanych zagadnień i udzielenia odpowiedzi na pojawiające się pytania. Nieoceniony jest również wzajemny kontakt uczniów ze sobą.

Wszyscy mamy nadzieję, że we wrześniu spotkamy się w szkole, w salach lekcyjnych, na korytarzach, wycieczkach i spotkaniach integracyjnych.

materiały nadesłane
tekst sponsorowany

02-06-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)