REKLAMA

TYRAWA: Wypadek. 2 osoby zakleszczone. „W aucie dziecko” (ZDJĘCIA)

TYRAWA WOŁOSKA / PODKARPACIE. W sobotę po godzinie 20:00 na drodze powiatowej pomiędzy Tyrawą Wołoską a Rakową doszło do wypadku. Samochód osobowy wypadł z drogi. Strażacy otrzymali informację o dwóch osobach zakleszczonych w pojeździe oraz o dziecku, które miało również znajdować się wewnątrz.

Strażacy z OSP Tyrawa Wołoska otrzymali zgłoszenie w sobotę o godzinie 20:28.

„Droga powiatowa w stronę Rakowej na wysokości nr…… samochód wypadł z drogi. 2 osoby zakleszczone – poszkodowane. W aucie dziecko, samochód się dymi” – przekazują treść zgłoszenia druhowie z Tyrawy Wołoskiej.

Wyjazd zastępu GCBA StarMan o godz. 20,32 i GLM Gazela o godz. 20,35. Zabezpieczamy miejsce zdarzenia i udzielamy pomocy 2 osobom poszkodowanym. Na szczęście informacja o dziecku okazuje się nieprawdziwa. Po przekazaniu poszkodowanych ZRM, wspólnie z JRG Sanok przeszukujemy teren w celu ustalenia czy ktoś jeszcze nie ucierpiał. Powrót do remizy 21,48 StarMan i 22,03 Gazela. Zdjęcia ku przestrodze! – czytamy w opisie akcji ratunkowej.

źródło, foto: OSP Tyrawa Wołoska – Fb


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

12-09-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)