REKLAMA

Trzy pożary. Najpierw domu, potem budynku gospodarczego i sadzy w kominie. Strażacy mieli pełne ręce roboty (ZDJĘCIA)

HUMNISKA / PODKARPACIE. W środę 18 kwietnia w Humniskach i Mrzygłodzie miało miejsce trzy pożary. Najpierw strażacy z powiatu brzozowskiego interweniowali przy gaszeniu ognia w jednym z domów, kilka godzin później palił się budynek gospodarczy. Z kolei strażacy z powiatu sanockiego interweniowali przy płonącej sadzy w przewodzie kominowym.

Około 11.15 SKKP PSP BRZOZÓW zadysponowała zastępy do pożaru domu mieszkalnego w Humniskach. Na miejscu pracowali strażacy z JRG Brzozów, OSP KSRG Humniska oraz OSP KSRG Grabownica. Zostali również wezwani ratownicy medyczni.

30705126_1247074495427905_1390927155969392640_o

Z kolei około 17.20 kolejny raz tego samego dnia strażacy z powiatu brzozowskiego wyjechali do pożaru budynku gospodarczego, również w Humniskach. Na miejscu zdarzenia: JRG Brzozów, OSP KSRG Humniska, OSP KSRG Grabownica, OSP KSRG Stara Wieś oraz brzozowska policja.

Z kolei w powiecie sanockim w miejscowości Mrzygłód doszło do pożaru w drewnianym budynku mieszkalnym. Zadysponowano do zdarzenia trzy zastępy straży pożarnej: dwa JRG Sanok oraz OSP Mrzygłód. Na poddaszu wspomnianego budynku występowało duże zadymienie. Jednak jak się okazało po dojeździe służb, doszło tam do pożaru sadzy w przewodzie kominowym.

 


foto: OSP Humniska/red.

źródła: OSP Humniska/sanok112.pl/red.

 

 

19-04-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)