REKLAMA

TRZEŹWY PORANEK: Prawie 800 sprawdzonych kierowców, w tym jeden nietrzeźwy

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. Wczoraj (9 bm) brzozowscy policjanci prowadzili wzmożone działania na terenie powiatu pod kryptonimem „Trzeźwy Poranek”. W 9 punktach kontrolnych sprawdzono trzeźwość 781 kierujących. Jeden z nich odpowie za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu.

Dziś od wczesnych godzin rannych policjanci na drogach powiatu brzozowskiego prowadzili wzmożone działania pod kryptonimem „Trzeźwy Poranek”. Miały one na celu ujawnienie i wyeliminowanie z dróg nietrzeźwych kierowców. W wyniku działań prowadzonych na obszarze całego powiatu zorganizowano 9 punktów kontrolnych, na których brzozowscy policjanci sprawdzili trzeźwość 781 kierowców.

W trakcie prowadzonych czynności funkcjonariusze ruchu drogowego ujawnili jednego mężczyznę, który zdecydował się wsiąść za kierownicę fiata będąc jeszcze pod działaniem alkoholu. Okazał się nim 28-letni mieszkaniec gminy Brzozów. Wynik jego badania to blisko 0,5 promila alkoholu w organizmie. Kierowca odpowie za wykroczenie.

Funkcjonariusze już zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy. O tym na jak długo pożegna się z uprawnieniami – zadecyduje sąd.

źródło: KPP Brzozów

10-03-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)
trzezwy-poranek-prawie-800-sprawdzonych-kierowcow-w-tym-jeden-nietrzezwy