REKLAMA

TRZEŚNIÓW: Pijana uszkodziła samochód na parkingu. Zatrzymali ją świadkowie

TRZEŚNIÓW / PODKARPACIE. 2,5 promila miała kobieta, która kierowała fordem. Dodatkowo 38-latka, zajeżdżając na parking przy jednym ze sklepów w Trześniowie, uszkodziła zaparkowanego tam citroena. Świadkowie zdarzenia uniemożliwili kobiecie dalszą jazdę i powiadomili policję.

Wczoraj przed godz. 16, dyżurny brzozowskiej komendy wysłał do Trześniowa partol ruchu drogowego, gdzie według zgłoszenia fordem miała jeździć nietrzeźwa kierująca. W czasie dojazdu na miejsce funkcjonariusze otrzymali od dyżurnego kojoną informację, że kierująca fordem spowodowała kolizję na parkingu w Trześniowie, gdzie została ujęta przez świadków.

Funkcjonariusze zastali tam właścicielkę uszkodzonego citroena, która oświadczyła, że w chwili gdy doszło do kolizji, przebywała z rodziną w sklepie na zakupach. Dopiero po powrocie do swojego samochodu zauważyła, że jest uszkodzony. Wtedy również podszedł do niej mężczyzna, który opowiedział co się stało i przekazał jej kluczyki do forda. Oświadczył, że zawiadomił o wszystkim już policję, ale nie może czekać na jej przyjazd, podał swoje dane i odjechał.

Kierującą fordem okazała się 38-letnia mieszkanka powiatu brzozowskiego. Policjanci sprawdzili jej trzeźwość na alkomacie. Badanie wykazało 2,5 promila alkoholu w organizmie kobiety.

Funkcjonariusze zatrzymali jej prawo jazdy. Teraz 38-latka odpowie za kierowanie w stanie nietrzeźwości i uszkodzenie citroena przed sądem.

 

KPP Brzozów

29-01-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)