REKLAMA

Trzech nastolatków ukradło ponad 200 litrów oleju z transformatorów (ZDJĘCIA)

HACZÓW / PODKARPACIE. Brzozowscy policjanci zatrzymali trzech sprawców kradzieży metalowych elementów z terenu posesji w Haczowie. Dodatkowo okazało się, że kradli także olej z transformatorów na terenie powiatu brzozowskiego i krośnieńskiego. Podejrzani usłyszeli już zarzuty. Za kradzież grozi im kara pozbawienia wolności do 5 lat.

Pfi2JK

Do zdarzenia doszło w sierpniu br. w Haczowie. Brzozowscy kryminalni ustalili, że właścicielem skradzionego mienia była firma produkująca słodycze. Jak ustalili funkcjonariusze, sprawcy ukradli oblewarkę do czekolady, którą tuż po kradzieży rozmontowali na części i jej metalowe elementy sprzedali na skupie złomu. Wartość strat powstałych w wyniku kradzieży, pokrzywdzona firma wyceniła na kwotę ponad 6 tys. złotych. Podczas prowadzonych czynności policjanci zatrzymali trzech mieszkańców powiatu brzozowskiego w wieku 17, 18 i 19 lat.

Młodzi mężczyźni, podczas przesłuchania przyznali się do popełnienia przestępstwa i złożyli wyjaśnienia. Tłumaczyli, że w ten sposób chcieli szybko uzyskać pieniądze. Dodatkowo funkcjonariusze ustalili, że zatrzymani mają na swoim koncie także kradzież oleju, który zlewali z transformatorów do wcześniej przygotowanych pojemników. W sumie ukradli ponad 200 litrów oleju transformatorowego.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić im zarzuty kradzieży. Teraz grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

303-247486-169x300

źródło: KPP Brzozów 


ZOBACZ RÓWNIEŻ: SANOK. Pijany 40-latek rzucił kamieniem w radiowóz. Ranił policjanta (ZDJĘCIA)


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

 

27-09-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: