REKLAMA

Tragiczny wypadek. 62-latek wywoził drewno. Niestety był sam (ZDJĘCIA)

HACZÓW / PODKARPACIE. W sobotę informowaliśmy o tragicznym wypadku, do jakiego doszło dzień wcześniej w lesie w Haczowie. Dzisiaj brzozowscy policjanci podają szczegóły tego zdarzenia.

O ZDARZENIU PISALIŚMY TUTAJ: Tragedia w lesie. Nie żyje mężczyzna przygnieciony przez traktor (ZDJĘCIA). Dziś brzozowska policja podaje szczegóły dotyczące tego tragicznego wypadku.

W piątek po godz. 22, policjanci zostali powiadomieni o wypadku, który wydarzył się w lesie na terenie Haczowa. 62-letni mieszkaniec tej miejscowości kierował ciągnikiem rolniczym przy zwożeniu drzewa. Ze wstępnych ustaleń wynika, że w trakcie zjazdu ze stromego wzniesienia, traktor przewrócił się, przygniatając mężczyznę. Niestety 62-latek pracował sam i nikt nie był w stanie mu pomóc, ani też wezwać pomocy.

Dopiero zaniepokojona rodzina rozpoczęła poszukiwania mężczyzny na własną rękę. 62-latka odnaleziono uwiezionego pod ciągnikiem. Niestety już nie żył.

Na miejscu wypadku pracowali policjanci. Prowadzone śledztwo wyjaśni dokładne przyczyny tego tragicznego zdarzenia.

Funkcjonariusze apelują o ostrożność i zdrowy rozsadek. Pamiętajmy, że chwila nieuwagi może kosztować utratę zdrowia, a nawet i życia. Dlatego też podczas wykonywania prac polowych, nie wyjeżdżamy w pojedynkę, gdyż dzięki temu, w sytuacji jakiegoś wypadku, będziemy mogli liczyć na czyjąś pomoc.

źródło: KPP Brzozów


foto: OSP Haczów

02-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: