REKLAMA

Tragiczny poniedziałek na drogach. Zginęło cztery osoby, w tym dziecko (FOTO)

PODKARPACIE. Do trzech tragicznych wypadków doszło wczoraj po południu na podkarpackich drogach. Na DK 77 między Przędzelem a Rudnikiem nad Sanem zginął kierowca citroena, który zderzył się z samochodem ciężarowym. Nie udało się też uratować życia 3-letniego chłopca, który w podprzemyskich Grochowcach został potrącony przez audi. W Krośnie na ul. Podkarpackiej w zderzeniu opla z volkswagenem polo, zginęli obaj kierowcy. Policjanci wyjaśniają okoliczności tych tragicznych zdarzeń.

Do pierwszego z tych tragicznych wypadków doszło przed godz. 14, na drodze krajowej nr 77 między Rudnikiem nad Sanem a Przędzelem. W czołowym zderzeniu citroena z samochodem ciężarowym, zginął 45-letni kierowca citroena.

 

Po godz. 14 policjanci z Przemyśla otrzymali zgłoszenie dotyczące potrącenia 3-letniego chłopca, do którego doszło w miejscowości Grochowce. Mimo reanimacji, życia dziecka nie udało się uratować.

W Krośnie na ulicy Podkarpackiej, na drodze krajowej nr 28, zderzyło się trzy pojazdy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący oplem meriva, jadący w kierunku Jasła, zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzyły się volkswagen polo, następnie uderzył w renaulta. 53-letni kierowca opla zginął na miejscu. Kierujący volkswagenem, 54-latek z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala. Niestety mimo wysiłków lekarzy jego życia również nie udało się uratować. Trzeci z samochodów, który brał udział w zdarzeniu został lekko uszkodzony.

 

Policjanci na miejscach wypadków zabezpieczyli ślady oraz wykonali czynności, które pomogą w ustaleniu okoliczności tych tragicznych zdarzeń.

 

KWP Rzeszów

foto: KMP Krosno, KMP Przemyśl


16-04-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)